Для опікунів та прийомних батьків провели інтерактивний семінар

Новини Черкаси
Фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служба у справах дітей Черкаської міської ради організували інтерактивний семінар Черкасах для батьків вихователів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників .

Під час семінару, батькам та опікунам намагалися донести важливі моменти для можливості самореалізації їхніх дітей у майбутньому. Зокрема, як досягти успіху в обраній професії, як реалізувати свої інтереси, як ставити та досягати цілей, як долати труднощі й не сходити з обраного шляху.
«Дитині для повного та емоційно комфортного розвитку краще зростати в родині, в атмосфері щастя, любові та взаєморозуміння. Лише у сімейних умовах дитина може вирости максимально готовою до самостійного життя в суспільстві та мати в подальшому успішність», – зазначила під час зустрічі начальник відділу опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей Наталія Загребельна.
 Про все це йшла мова із гостями семінару – веб-дизайнером Михайлом Кузіним, музикантом, співаком та композитором Олександром Ольдер, президентом Федерації тхеквондо в Черкаській області, керівником проекту «Шлях до нової себе» Анною Тарапатою.
– Ми всі успішні й наш успіх залежить лише від нас самих, від нашого вибору в житті, – наголосила своєю чергою директор міського Центру соціальних служб для сім;ї, дітей та молоді Тетяна Скляренко.
Під час зустрічі вона розповіла про видатних людей, які в свій час зазнали життєвих складнощів, втратили в дитинстві батьків, виховувалися в прийомних родинах, але це не стало їм на заваді досягти в дорослому житті успіхів.
Про це повідомили в службі у справах дітей Черкаської міської ради.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.