Для мешканців Митниці змінився надавач послуг з утримання будинків

Новини Черкаси

Виконавчий комітет Черкаської міської ради в жовтні 2016 року ухвалив рішення про передачу житлових будинків із балансу СУБ «Митниця» на обслуговування Соснівській СУБ.

“Це рішення, перш за все, продиктоване необхідністю оптимізації витрат – розповідає заступник міського голови Черкас Руслан Сотуленко. – Сьогодні подібна практика є загальнодержавною.”

Втім на якості надання послуг це ніяк не позначиться, поінформував Руслан Сотуленко. Досі значна частина тих коштів, які люди сплачували за утримання житлового фонду КП «СУБ Митниця» витрачалися на адміністративні витрати й погашення старих боргів підприємства. Зараз такого не відбувається. І вже набагато більша частина сплачених населенням коштів спрямовується безпосередньо на виконання ремонтів та загалом для поліпшення житлового фонду. Власне, на базі комунального підприємства СУБ «Митниця» була створена дільниця № 3 Соснівської СУБ, яка працює в штатному режимі й виконує всі відповідні повноваження (це і прийом громадян, і видача довідок про склад сім’ї та всі ті інші функції, які притаманні СУБам).

“Людям не варто хвилюватися. Сплачені ними кошти будуть перераховані на особові рахунки кожного мешканця та використані виключно за призначенням. А от стосовно того, нібито ми не повідомили населенню додам, що й зараз триває відповідна інформаційна кампанія. Для прикладу, повідомлення про ці зміни розміщують на дошках оголошень у всіх під’їздах. А ще – цю інформацію плануємо друкувати на квитанціях для оплати комунальних послуг. – каже Сотуленко.

– Обов’язкової необхідності переукладати договори кожному з мешканців таких осель наразі немає. За винятком будинку на вулиці Героїв Дніпра, 65, який раніше не перебував на балансі СУБ «Митниця». Нині його мешканцям варто укласти договори на обслуговування з КП «Соснівська СУБ». Але для цього людям не потрібно нікуди спеціально ходити, оскільки майстри по роботі з населенням здійснюють обхід квартир із документами.”

А ще, у міській раді наголошують, що у разі необхідності за будь-якою додатковою інформацією жителі можуть звернутись за телефонами: 73-97-00, 56-82-40, 66-16-30.

За матеріалами сайту “Дзвін”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.