Для дітей з Черкаського району влаштували святкове дійство з повітряними кульками, солодощами та концертом

Новини Черкаської області

Перший день літа діти з Черкаського району зустрічають у парку «Перемога». Аби розважитися, поласувати гостинцями, покататися на каруселях, побачити концерт, запустити у небо повітряні кульки з сіл Черкаського району родинами приїхали діти-сироти, дітки з інвалідністю, діти із малозабезпечених, багатодітних сімей.  Центральна алея парку, місця біля сцени вщент заповнені. Аби свято відбулося, попіклувався народний депутат Владислав Голуб, який особисто завітав до парку, щоб привітати діток.

Вже четвертий рік поспіль  голова комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Черкаського району Ніна Вурсіченко організовує свято, й кожного разу звертається за підтримкою до Владислава Голуба. Цьогоріч свято зібрало діток та батьків з сіл Черкаського району: Яснозір’я, Мошни, Будище, Руська Поляна, Червона Слобода.

 

«Символічно, що Міжнародний день захисту дітей відзначається саме у перший день літа – найулюбленішу пору року всіх діток, час для розваг і відпочинку. Наші діти – це ми, але маленькі. Аби дорослі не втрачали відчуття дитинства, ми повинні створювати свято для своїх дітей кожного дня, щоб вони почувалися щасливими і впевнено дивилися в майбутнє.  Я хотів би в цей день побажати міцного здоров’я нашим дітям, бо вони – найцінніше, що є у нас з вами»,- звернувся Владислав Володимирович до усіх присутніх.

Святковий концерт підготували вихованці вокальної студії «Мрія» з Вергунів, Олександра Удод з Геронимівки, Аня Кошова із Руської Поляни, Варя Медведева із Вергунів спільно з працівниками районного організаційно-методичного центру народної творчості відділу культури та туризму РДА.

«Я дуже вдячна Голубу Владиславу Володимировичу, за те, що він допоміг влаштувати свято й виступив головним спонсором. Він жодного разу нам не відмовив, коли б ми не звертались. Діти і їх родини мають відчувати, що про них піклуються і не лише на свята, а й вирішують буденні проблеми. Приємно, що у нас є така підтримка»,- розповіла Ніна Миколаївна.

Привітали присутніх з початком літа та святом голова районної ради Олексій Собко та керівник апарату Черкаської РДА Дмитро Клименко. Всім присутнім на святі мамам подарували троянди.  Від нардепа Владислава Голуба мами з багатодітних та малозабезпечених родин отримали продуктові набори.

Мама п’ятьох дітей Олеся Огли із села Червона Слобода цьогоріч теж приїхала на свято, розповідає, що її дітки щороку радо відвідують захід. «Нас завжди запрошують на такі заходи і ми відвідуємо, бо знаємо, що тут завжди сприятлива атмосфера для дітей, багато розваг, все для дітей»,- зізнається багатодітна мама.

Після концерту діти написали заповітні бажання на повітряних кульках та спільно з Владиславом Володимировичем випустили в небо.  Далі на діток чекали солодощі, екскурсія парком та катання на гойдалках.

Народний депутат зазначає, що і надалі підставлятиме плече і надаватиме підтримку комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Черкаського району, дякує за турботу його очільниці Ніні Вурсіченко.  «Для Ніни Миколаївни чужих дітей не буває, вона сама багатодітна мама і я спостерігаю, на скільки щиро вона переймається дітьми, їх добробутом. Ми і надалі нашою командою будемо допомагати їй, щоб діти насолоджувалися дитинством»,- підсумував Владислав Володимирович.

Розповісти друзям
  • 38
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.