Діючий виконком Черкаської міської ради так і не вдалося розпустити

Новини Черкаси

Сьогодні під час засідання сесії Черкаської міської ради остаточне рішення щодо припинення діяльності нинішнього виконавчого комітету так і не було ухвалено. Тож депутати вирішили таки звернутися з дорученням до міського голови про розпуск виконкому та створення його нового складу.

Зауважимо, три перші питання порядку денного стосувалися трьох проектів по розпуску виконавчого комітету Черкаської міської ради. Один з них, за поданням секретаря Олександра Радуцького вже був ухвалений на попередній сесії, втім був заветований мером. Ще два проекти про розпуск виконкому подав міський голова та депутат міської ради Руслан Зоря. Втім, позитивного рішення по першим трьом питанням депутати не ухвалили.

Перед голосуванням за проект розпуску виконкому в редакції міського голови, він зауважив:

”Прошу вас підтримати цей проект, маємо на меті переобрати склад виконавчого комітету та включити до нього чесних, незаангажованих людей. До того ж виконком – це єдиний діючий орган, який згідно законодавства має функціонувати постійно”.

Втім, якщо порівняти голосування депутатів, то саме проект про розпуск виконкому, запропонований міським головою підтримала найменша кількість депутатів, а саме: дев’ять осіб. Не був ухвалений і проект депутата Руслана Зорі, ”за” проголосували тільки 21 депутат. В результаті, після низки обговорень, депутати підтримали пропозицію секретаря Черкаської міської ради. В тій йдеться про те, що міські обранці таки звернуться з дорученням до міського голови про розпуск діючого виконавчого комітету та переобрання його нового складу.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.