Дівчинка з Канівщини потребує вартісного лікування за кордоном

Медицина Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

Півторарічна Даринка із Павлівки, яка хворіє рідкісним синдром Ундіни, потребує матеріальної допомоги на лікування та придбання апарату штучного дихання.


Про це пише «Kanos» із посиланням на«Дніпрову Зірку».

Як зазначають журналісти видання, захворювання дитини особливо дає про себе знати вночі.

У фазі глибокого сну мозок припиняє передавати імпульси до дихальних органів, тож робота легень припиняється і Даринка починає задихатися.

Наразі, через розріз у шиї, дитині встановлений спеціальний пристрій з допомогою якого її підключають до апарату штучного дихання.

Перші дев’ять із половиною місяців свого життя дитина провела у реанімаційному відділенні Черкаської дитячої  лікарні, а її мама збирала кошти на апарат штучного дихання, щоб забрати дитину додому.

Наразі клініка, яка знаходиться в Великобританії, погодилася взяти Даринку на реабілітацію та перевести її на маску, яку їй потрібно буде одягати під час сну. Такі зміни дозволять дівчинці навчитися говорити, адже зараз їй заважає апарат введений у розріз шиї.

На обстеження, реабілітацію та на придбання двох апаратів штучного дихання родині необхідно зібрати 2,5 млн.грн.  Тож близькі дівчинки закликають всіх небайдужих долучитися до збору коштів.

Реквізити рахунків: карта Приватбанку 5168 7572 9351 1699 на ім’я Ірини Ігорівни Кириленко. Більш детальнуінформацію можна також знайти у групі допомоги дівчинки в соціальних мережах.

Відзначимо, що синдром Ундіни досить рідкісне захворювання. У світі наразі нараховується близько 300 дітей, які мають такий діагноз.

Розповісти друзям

1 коментар до “Дівчинка з Канівщини потребує вартісного лікування за кордоном

  1. 2

    0

    Така маленька, а вже такі має труднощі. Сил батькам та натхнення перемогти цю напасть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.