Владислав Голуб подарував дітям Золотоніщини свято розваг

Золотоноша Новини Черкаської області

Літо – час розваг для малечі і, водночас, відповідальний момент для батьків, педагогів, соціальних служб: як корисно і цікаво організувати для діток літній відпочинок. Нещодавно директор Золотоніського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Завадська і народний депутат Владислав Голуб організували пізнавальне святкове дозвілля дітям з малозабезпечених, багатодітних родин, дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, а також діточкам, позбавленим батьківського піклування. Майже двісті таких діток із Золотоніського району 15 червня приїхали до Черкас набратися вражень і провести наповнений розвагами святковий день.

Радісні й усміхнені, відкриті до нових пригод маленькі Даша і Оля Коваленки тримаються за ручки і забігають до Черкаського зоопарку. Побачити екзотичних, невідомих тваринок, яскравих пернатих, інших мешканців зоопарку приїхали діти із сільських шкіл та навчально”виховних комплексів району. «Я ще жодного разу не був у зоопарку», – зізнається школяр Максим Воробкало із Нової Дмитрівки. «А мені дуже хочеться побачити вовків та ведмедів»,– розповідає дев’ятикласник Максим Тєрєхов. Кілька годин перегляду тварин у зоопарку – а вражень вистачить надовго, запевняють педагоги і соціальні працівники, які супроводжували діток.

«Ми щороку намагаємося організовувати дітям святкові поїздки,– зауважує директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Завадська,– минулоріч діти катались по Дніпру на пасажирських експресах на підводних крилах, а цьогоріч – зоопарк та екскурсія теплоходом».

Фінансові витрати на дитячі розваги як попереднього року так і цьогоріч забезпечили за підтримки народного депутата від 197 округу Владислава Голуба. «Владислав Володимирович залучає всі можливі зусилля і ресурси, щоб кожна дитина, позбавлена батьківського піклування, відчувала підтримку. Тому ми з радістю відгукнулись на звернення відділу освіти Золотоніської райдержадміністрації, щоб профінансувати відпочинок діток»,– зазначила помічник народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщіна.

Після екскурсії зоопарком на дітей чекала прогулянка теплоходом по Дніпру. Посадку здійснювали у Черкаському річковому порту. І тут радості не було меж: підскакуючи, галаслива дітвора прудко забігала на борт, ледве дочекавшись дозволу капітана. Не приховує емоцій від поїздки й школярка Аліна Педченко. Зізнається, що покаталась би ще раз. Дякують за подарунок і дітки з Новодмитрівського табору «Веселка». Ось так гамірно, весело, у дружній атмосфері промайнув день. А, отже, найголовнішу місію свята –щасливі обличчя дітей, незабутні враження від пізнавального відпочинку – виконано на сто відстоків, переконані організатори.

Джерело: Черкаський кур’єр від “20.06.2018”

Розповісти друзям
  • 23
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.