Дітям з багатодітних родин влаштували свято

Новини Черкаси Новини Черкаської області

За сприяння народного депутата Владислава Голуба, 5 січня ц.р.в залі засідань Черкаської районної ради відбулося новорічне свято для дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей району. У цьому святковому заході взяли участь голова Черкаської районної ради Олексій Собко, помічник народного депутата Владислава Голуба, член ГО “Форум розвитку Черкащини” Вікторія Ткаченко, голова районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко.

Свято влаштували для понад 150 малозабезпечених та дітей з багатодітних сімей. Змістовну розважальну програму, конкурси та ігри для них підготували працівники відділу культури та туризму райдержадміністрації, а подарунки дітям від народного депутата України Владислава Голуба та громадської організації “Форум розвитку Черкащини” вручила його помічник Вікторія Ткаченко.

Голова районного комітету багатодітних сімей, сиріт, дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко подякувала народному депутату України Владиславу Голубу керівництву району за плідну співпрацю та опіку дітьми, що найбільше потребують уваги, турботи та захисту.

Цьогоріч, як повідомляють у Черкаській РДА, за сприяння Громадської організації Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів, служби у справах дітей та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, якнайбільше дітей району охоплено новорічними заходами.

Джерело: “Черкаський кур’єр” №1 (103), 6 січня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.