загрузка...

Діти-сироти Черкащини йдуть до 1 класу з подарунками

Новини Черкаси Новини Черкаської області

33 дитини-сироти області цього року підуть до школи. Саме стільком шестирічкам обласна організація Товариства Червоного Хреста допомогла підготуватися до 1 вересня. Кожній дитині надано речі та форму на суму 1700 гривень.

IMG_94121

Шкільну форму, спортивні костюми, портфелі, усе необхідне приладдя та канцелярські товари, а також солодощі й багато уваги днями отримали дітлахи від червонохрестівців. Свято «З радістю до школи» вже в 17-й раз організовує для дітей-сиріт та їхніх опікунів з м. Черкаси й Черкаського району голова обласної організації Червоного Хреста Іван Гретченко. Такі ж подарункові набори будуть передані сиротам з інших районів Черкащини, які завітати до обласної організації не змогли.

За словами голови обласного осередку, цього року на кожного першачка було витрачено 1700 грн. Кошти на допомогу дітям Червоний Хрест отримав від обласної ради та облдержадміністрації, а також від членських та благодійних внесків організацій Товариства області.

IMG_94062

– Ця акція була б неможлива без активного сприяння й допомоги обласної влади, а також без уваги усіх небайдужих громадян, організацій та підприємств нашого краю, які долучилися до збору коштів на закупівлю цих наборів, – наголосив Іван Гретченко.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.