Дітлахам – ігровий майданчик, народному депутату подяка від мешканців села

Новини Черкаської області

У центрі села Студенець, що в Канівському районі Черкаської області, найменші жителі відтепер можуть гратися на новому дитячому майданчику. Новостворений куточок дитячого дозвілля нещодавно урочисто відкрили народний депутат від 197 виборчого округу, до якого входить Канівщина, Владислав Голуб та голова Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест.

Про потребу села в дитячому майданчику Владислав Голуб дізнався від громади під час особистого візиту в с. Студенець ще навесні, тож особисто посприяв, аби майданчик придбали й встановили. На знак подяки отримав запрошення на запашний борщ з пампушками.

«Майданчик орієнтовною вартістю – двадцять п’ять тисяч гривень– придбали й встановили при підтримці громадської організації «Форум розвитку Черкащини» на чолі з головою правління Миколою Калашником.

– Дякуємо тим, хто не залишився осторонь й допоміг у облаштуванні: жительці с. Студенець, Ользі Путій, що надала доступ до електроенергії під час здійснення монтажних робіт зі встановлення елементів майданчика, керівникові філії «Канівський райавтодор» Руслану Левченку за розчищення від чагарнику та вирівнювання площі під майбутній майданчик»,– розповідає помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко.

Тож нове обладнання для майданчика встановили оперативно та надійно, а малеча заходилася навипередки випробовувати нові гойдалки.

Результат роботи народного депутата відзначили й жителі села. Кажуть, спочатку не повірили, що народний депутат, приїхавши в село під час передвиборчої кампанії, навідається до нього хоча б раз, але згодом змінили свою думку.

– 2014 року дехто з односільчан запрошував Владислава Володимировича, мовляв, «якщо приїдете до нас у село, коли станете депутатом, наваримо борщу і напечемо пампушок». Звісно, народний депутат пообіцяв приїхати і виконав обіцянку: зустрівся з громадою села, посприяв у облаштуванні дитячого майданчику і завітав на смачний обід. Окрема подяка жительці села Лідії Миколаївні за борщ і запашні пампушки,– поділилась враженнями Олена Радченко.

Отож громада села вже переконалась у відповідальності народного депутата – не лише на словах, а й на ділі піклуватися про громаду і сприяти на державному рівні вирішенню проблем села, навіть якщо для цього доводиться коригувати графік роботи в парламенті і на окрузі та ущільнити список запланованих справ.

Джерело: Черкаський кур’єр” від 28.06.2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.