“Депутати, зазвичай, до влади горнуться, а наш – до людей” – виборці про Голуба

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Минулого тижня народний депутат України Владислав Голуб, згідно з графіком, плідно працював у своєму виборчому окрузі на Черкащині, до складу якого входять три райони і частина міста Черкаси .

Графік перебування народного депутата Владислава Голуба в окрузі був неймовірно щільний. Нардеп відвідав Золотоніську центральну районну лікарню, зустрівся з колективом закладу, провів особистий прийом громадян
у своїй громадській приймальні в Черкасах, зустрівся з представниками громадського сектору міста Черкаси, провів засідання виконкому Федерації футболу Черкаської області, виступив в ефірі одного з місцевих каналів, здійснив декілька виїзних прийомів громадян, зокрема, в села Дмитрівка Золотоніського району та Келеберда Канівського району. Усюди на депутата чекали люди зі своїми питаннями, болем і надією.


Слід зазначити, що громадські приймальні депутата у всіх районних центрах його округу і в Черкасах працюють щодня, але особистазустріч для багатьох людей є вирішальною.
Проблеми, про які розповідали жителі, не нові, чимало з них на окрузі накопичувалися десятки років. Погані дороги, високі тарифи, відсутність роботи, постійні проблеми з автобусним забезпеченням, каналізацією…


Піднімалися питання освіти на селі, медичного обслуговування. Розповідали люди про інші свої біди, про те, що багато треба не просторемонтувати, а міняти. Дякували за очистку річок Суха-Згар і Золотоношка, за допомогу школам і лікарням, зате, що молодий парламентар не боїться йти наперекір владі, захищаючи інтереси округу, не допускає повернення у владу «бандитів Януковича» …


«Наш депутат відрізняється від інших. Депутати, зазвичай, горнуться до влади, а наш – до людей. Влада, і місцева, і обласна, його за це недолюблює, навіть паскудить. А він, бачте, все одно у них на поводу не йде. Вони йому якісь відкриті листи пишуть від якихось активістів, про яких люди навіть і не чули, а він поводиться гідно. Людям очі не заплющиш, бачать , що річки, за які він узявся, почищені як слід. А якщо міські очисні, скільки разів їх не здавали під фанфари, все одно якісно не працюють, то воно так. І добре, що Голуб звернув на це увагу, бо це ж наші гроші, які розкрадаються, замість того, щоб пенсії нам підвищувати, лікарні забезпечувати безкоштовними ліками», – каже мешканець Золотоноші Михайло Гаврилович.

– На всіх зустрічах з виборцями звучало практично  одне питання – корупція на всіх ланках місцевої влади, починаючи з обласної!, – розповідає Владислав Голуб.

– Люди жалілися на те, що місцеві «князі» та «підкнязики» відчувають свою тотальну безкарність. Не бояться нікого, хизуючись «прикриттям в високих київських кабінетах», звикши безкарно чинити корупційні злочині! На жаль, люди на місцях дуже залякані і бояться повідомляти про безчинства місцевих владців! Але, благо не всі, бо розуміють, що «злодій повинен сидіти у тюрмі». Мені за ці дні передали низьку документів, які розкривають кричущі факти корупції на місцях! Найближчим часом всі ці документи будуть передані в правоохоронні органи для належного реагування. Я буду тримати ці справи на щоденному контролі, – зазначив Владислав Голуб.


Голуб звернувся до фігурантів корупційних діянь:
«Хочу попередити, зі мноюнеможливо домовитися в цих питаннях, і мені байдуже, яку ви посаду займаєте і яку політичну силу представляєте. Ваші потуги мене дискредитувати ні до чого не призведуть, а тільки підтвердять вірність мого шляху!»

Рішення багатьох проблем округу вимагає не тільки коштів, законодавчого врегулювання та сприяння Кабміну, але ще і боротьби зі злодіями при владі. Але, поза всяким сумнівом, Голуб з властивою йому наполегливістю буде працювати і вирішувати проблеми своїх виборців.

“Черкаський кур’єр” 6 липня 2016 року

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.