Депутати міськради звернуться до Президента України аби врегулювати суспільно-політичну ситуацію

Новини Черкаси

Сьогодні у Черкасах відбулось позачергове двадцять шосте пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради, на якому розглянули питання “Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалась в Україні”.

Нагадаємо, 13 березня на станції Кривий Торець у Донецькій області був розігнаний редут добровольчого батальйону, деяких осіб було жорстоко побито. Така ситуація викликала резонанс серед населення.

Тож після численних пропозицій від депутатів та депутатських фракцій узагальнене рішення таки ухвалили двадцять двома голосами депутатів ”за”, проти – немає та сім депутатів утримались від голосування.

“Давайте до рішення внесемо уточнення: звільнити затриманих внаслідок блокади, покарати винних, визнати статус окупованих територій і оголосити на них воєнний стан”- зазначив депутат Роман Діскант.

Тож остаточне рішення невдовзі буде оприлюднене, кажуть у міськраді. Зокрема у ньому зазначать декілька пунктів пропозицій, найголовніше те, що депутати не підтримали ”торгівлю на крові” та вимагатимуть покарання тих, хто допустив силовий розгін ветеранів та учасників АТО.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.