Депутати міської ради озвучили своє бачення щодо забудови набережної Черкас (відео)

Новини Черкаси

У четвер, 6 липня,  в ефірі Експо-ТВ обговорювали резонансне питання забудови набережної нашого міста. Намагалися розібратися в багатьох аспектах майбутнього проекту. Участь в програмі взяли депутати Черкаської міської ради Олексій Романов та Максим Шадловський.

На жаль, дана ситуація – черговий доказ відсутності стратегії розбудови Черкас, відсутності прозорих умов для інвесторів, гонитви за надприбутками та політичних баталій.

Зійшлися на думці, що відправною точкою обов’язково мають бути демократичні громадські слухання та думка переважної більшості активних мешканців.

На мій власний погляд, розробка прогресивного та унікального проекту забудови основної «родзинки» Черкас не може здійснюватися українськими компаніями. Пропоную провести відкритий міжнародний конкурс, в якому прийматимуть участь компанії що мають досвід та бачення в сучасному містобудуванні, зможуть проаналізувати наші сильні сторони і допоможуть вигідно зпозиціонувати наше місто поміж інших обласних центрів. Такі компанії не будуть повязані з владними структурами та місцевими інвесторами, тож на їх роботі не відобразяться їх меркантильні інтереси. – написав у своєму фейсбуці  Олексій Романов

Розповісти друзям

1 коментар до “Депутати міської ради озвучили своє бачення щодо забудови набережної Черкас (відео)

  1. 0

    0

    Ледовый палац, церкви и палацы культуры возле Днепра НЕ НУЖНЫ. Стройте их на полигоне. Кому нужно будет, приедут и туда. А вот парковую зону с видом на Днепр вы на полигоне не сделаете, где будут стоять стационарные мангалы или зоны для барбекю, чтобы каждый житель мог прийти со своим мясом напитками и отдохнуть на травичке под деревьями с видом на Днепр. По поводу жилых домов, да, можно их построиить в один ряд только для того чтобы с воды был красивый вид на город с современным фасадом домов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.