Депутати дали “зелене світло” бюджету Черкас на 2017 рік

Новини Черкаси

В ході 2 годинного обговорення на сесії депутати міської ради Черкас мінімальною кількістю голосів ухвалили головний документ міста – бюджет на 2017 рік.

За відповідний документ проголосували 22 депутати ЧМР.

Головний фінансист міста Наталія Джуган поінформувала, що держава знов перевантажує місцевий бюджет додатковими видатками без відповідних фінансових дотацій, також поінформувала що в проект закладено збільшення мінімальної зарплати для всіх працівників та галузей міста до 3200 гривень вже з 1 січня.

Загальні ж обсяги міської казни на наступний рік сягатимуть близько 2,5 мільярда гривень.

Не забули депутати і про свої фонди. Так за пропозицією Юрія Тренкіна фонди депутатів були збільшені з 1,5 млн. гривень до 3 млн. гривень.

Втім наразі питання кількості голосів відданих за проект знаходиться під питанням, адже депутат Бінусов заявив, що його голос має бути зарахований до категорії утримався, проте під час голосування він сказав за.

Рішення прийнято підкреслив Олександр Радуцький, згадавши статтю 41 регламенту ЧМР згідно якої депутат не має права відликати свій голос.

Після перви до роботи в сесійному режимі повернулися  24 депутати та міський голова. Засідання з розгляду галузевих питань триває.

Фото сайту Прочерк

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.