Депутати Черкаської міськради поставили “двійку” Олександру Давиденку

Новини Черкаси

Роботу начальника управління інспектування Олександра Давиденка депутати на своєму позачерговому сесійному засіданні визнали незадовільною.

Відповідне питання до порядку денного внесли з ініціативи «батьківщинівця» Олексія Мельника.

– Він саботує свою роботу, стихійна торгівля в місті розвивається, – наголосив депутат.

Натомість начальник юридичного управління Анатолій Стойко зауважив, що для ухвалення подібного рішення варто було б заслухати звіт посадовця. За його словами, інакше відсутні підстави для прийняття вказаного рішення. Більше з тим – наразі міський чиновник перебуває на лікарняному. Такої ж позиції дотримується і секретар міської ради Олександр Радуцький.

– У мене теж є питання до цього посадовця, але голосувати за такі речі без звіту керівника управління, як мінімум, не етично, – сказав він.

Утім, частина депутатів наполягала на своєму, – аби це питання таки поставили на голосування. Зрештою «за» проект рішення про незадовільну роботу начальника управління інспектування висловилися 28 обранців, ще двоє – утрималися.

Водночас, депутат від фракції «УКРОП» Руслан Зоря запропонував на наступному засіданні заслухати начальника управління інспектування Олександра Давиденка разом із працівниками поліції з приводу боротьби зі стихійною торгівлею в Черкасах.

Джерело: Черкаська міська рада

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.