Депутати Черкаської міської ради повторно розпускатимуть Виконком

Новини Черкаси

Прийдешнiй понеділок може врештi поставити крапку у питаннi вiдставки Виконкому. Так одразу 3 проекти рiшення йдуть в порядку денному на розгляд.

Тридцять четверте пленарне засідання сесії Черкаської міської ради з розгляду галузевих та земельних питань проведуть 28 вересня у сесійній залі Черкаської міської ради (бульв. Шевченка, 307). Першi три питання порядку денного стосуються розпуску Виконавчого комітету та викличуть найбільший ажіотаж цього дня.

Нагадаємо, що представники 4 політичних сил, якi голосували за розпуск виконкому 10 серпня провели брифінг для журналістів з приводу головних політичних питань які наразі перебувають на розгляді в міській раді.

Один з доповiдачiв, секретар Черкаської мiської ради Олександр Радуцький зазначав тоді, що цей Виконком себе дискредитував та новий можна зформувати за 3 дні.

Чи вистачить в депутатської більшості голосів на подолання вета міського голови на попереднє рішення покаже час.

У свою чергу міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що зареєстрував та подав на розгляд сесiї власний проект рішення про “Розпуск виконавчого комітету Черкаської міської ради“. Але враховуючи ситуацiю важко прогнозувати результативне голосування по цьому проекту.

Криза в стінах міської ради розпочалася з видачі Виконкомом містобудівної документації забудовнику на Митниці. Депутати 22 голосами вiдправили Виконком у вiдставку, мiський голова заветував це рiшення. 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.