Депутатські бездоріжжя «вільних демократів»

Новини Черкаси

Якби виборці могли за спрощеною процедурою відкликати депутатів, то з Черкаської міськради до виходу з влади йшли б групами, а ПВД – колоною.

Одна суцільна прес-конференція, замість реальної роботи, вже дістала всіх. Хоч куди кинь оком, то не доремонтували, то недофінансували, там не доврахували. То вулиці «неврахованки» без назви, то напрямки замість доріг. І ходи – прохай, толку немає.

До депутата міськради від партії Вільних Демократів по округу №18 на «Митниці» пані Мелікової з приводу назви, ремонту дороги від спуску по «Богдана Хмельницького» до набережної по «Героїв Дніпра» зверталися виборці не один раз. Не відмовляла. Обіцяла: знайде їх прохання відображення в міському бюджеті. І не відображення, не назви, не фінансів на ремонт. Хоча, скільки ж коштує вулицю назвати і повісити хоч одну табличку?!

11887840_920179624720694_8505725660598737358_n

До речі, про цю вулицю без назви і дороги без ремонту як дзеркало безалаберності влади. Це єдина проїзна дорога до набережної по вул. Героїв Дніпра, якої, до речі, теж ніби є і ніби немає. Але це вже інша тема. Дорогу цю свого часу місто отримало в дар від компанії «Інтербуд». Компанія пішла на зустріч новоселам, серед яких було багато воїнів-інтернаціоналістів. Вони просили забезпечити можливість транспортного сполучення від вулиці Гагаріна до вул. Героїв Дніпра та набережної.

Місто не вклалося і на копійку в будівництво дороги. Владці пораділи подарунку, відпіарилися, і впали в апатію. Мало того, що влада безоплатно отримала дорогу, вона до цього часу не спромоглася дати назву вулиці і не вважає за необхідне її утримувати. Власне, дороги тут вже не залишилося, тільки напрямок. Хоча потреба у ній зросла, по дорозі до набережної мешканці мікрорайону організували невеликий ринок з продажу сільгосппродукції.

Жителі мікрорайону, втомившись звертатися марно до депутата – вільного демократа пані Мелікової, прийшли зі своїм проханням до голови ГО «Форум розвитку Черкащини» Ігоря Калашника. Як і коли буде вирішена проблема нормального транспортного сполучення по цій вулиці, «ЧК» докладно розповість у наступному номері. І в тому, що проблема буде вирішена, ми не сумніваємося!

 Але тоді постає резонне питання: «Навіщо нам владаторохтійка і депутати-нероби?»

Неправильне у нас якесь народне представництво вийшло. Щоб представляти своїх жителів у владі, потрібно бути самодостатнім і порядним громадянином, а не йти туди за відкатами і преференціями.

Не бажаєте працювати з жителями свого міста – здавайте мандати, хоч оптом, хоч в роздріб, місто від цього нічого не втратить. На місця депутатів повинні і прийдуть люди, яким виборці потрібні не тільки в день голосування, а які відчувають свою єдність з сусідами і спільність проблем. Так що здавайте мандати, панове вільні присяжні засідателі.

№11 (82), 12 серпня 2015 р. «ЧК»

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.