Депутата обласної ради О. Рибченка звинуватили у протиправних вчинках

Новини Черкаси
О. Рибченко

Цими вихідними черкаський обласний обранець Олександр Рибченко у одному з місцевих розважальних закладів, перебуваючи в нетверезому стані здійснив хуліганські дії щодо інваліда війни в Афганістані, учасника АТО Олега Остапенка. Крім того скоїв на нього наїзд на власному авто та інших людей.

Обласна та міська спілка ветеранів Афганістану засуджують поведінку та дії колишнього члена черкаської міської спілки ветеранів Афганістану Олександра Рибченка. Таке звернення зачитав під час засідання сесії Черкаської міської Ради голова Черкаської міської спілки ветеранів Афганістану Борис Карганов.

“Повідомляємо, що 11 лютого біля розважального комплексу «Чайка» Рибченко Олександр Володимирович, перебуваючи у нетверезому стані, здійснив хуліганські дії стосовно інваліда війни в Афганістані учасника АТО Остапенка Олега Григоровича. А також на власному автомобілі скоїв наїзд на О. Остапенка та кількох інших людей. В результаті чого О. Остапенка було госпіталізовано до третьої міської лікарні. Вважаємо це цинічним вчинком, не сумісним зі статусом депутата Черкаської обласної ради. Ще раз підкреслюємо, О. Рибченко жодним чином не має відношення до учасника бойових дій в Афганістані і до спілки ветеранів Афганістану взагалі”,– наголосив Б. Карганов.

Також він попросив міських обранців взяти до відома вчинення протиправних дій Олександра Рибченка.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.