“Депутат має дбати про комфорт у своєму окрузі” – запевняє один з молодих кандидатів (відео)

Новини Черкаси

Один з Черкаських мікрорайонів відчуває особливу потребу в дієвому та наполегливому депутаті. Так насправді мікрорайон Молокозаводу, що розміщений на території КСН “Криваліївський” має чимало проблемних питань. 

00129

Лисенко Семен обміркував всі за та проти, прийняв рішення взяти участь у виборчій компанії для можливості більш якісного та реального вирішення спільних проблем своїх сусідів, друзів, всіх мешканців мікрорайону. Так нещодавно він розмістив власну програму дій в соціальній мережі:

65RGAGSo_vo

“Шановні виборці, сусіди, друзі!
Дорогі черкащани!
Я Лисенко Семен Юрійович, кандидат в депутати Черкаської міської ради від політичноі партіі БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “Солідарність” по виборчому округу № 31 вирішив розповісти Вам про своє бачення в розвитку нашого рідного мікрорайону.
SePxpGaJaWM
Моє рішення балотуватися до Черкаської міської ради цілком обгрунтоване та усвідомлене. Бачу рідне місто Черкаси та свій округ комфортними для черкащан. Готовий нести відповідальність за своє рішення. Хочу докласти свій досвід управлінця в створення дієвої системи представницької влади в місті. Знаю, що буде важко. Проте ми з Вами шановні мої сусіди та виборці зможемо змінити район на краще. Команда однодумців здатна творити великі справи. Прошу Вас приєднуватися до команди.
Основна теза з якою я йду на ці вибори в міську раду – комфорт в наших дворах.
1. Ремонт доріг округу, тротуарів, заїздів у двори та прибудинкової території – це те що має бути реалізоване максимально. Необхідно поступово закладати кошти на ці цілі в міський бюджет починаючи з 2016 року.
Вже у вересні 2015 року зусиллями нашої команди депутатів в поточній каденції ЧМР заплановано провести капітальний ремонт кінцевої зупинки маршруту № 27 та вулиці Петровського від Горького до Чехова на суму 1 мільйон 200 тисяч гривень.
В перспективі 2016 року необхідно домогтися виділення бюджетних коштів для капітального ремонту вулиці Чехова від Петровського до Шевченка Вулиці Різдвяна від Петровського до Шевченка.
Проведення поточного ремонту вулиць Ільїна, Благовісна, Гоголя, Вербовецького.
Також необхідно відремонтувати: пров.Тельмана, заїзди до будинків по всьому округу.
2. Оновлення дитячих та спортивних майданчиків, мережі внутрішньодворового освітлення.
Вже у весняно-літній період 2015 року у дворах будинків Петровського 163, Горького 130 за моєї особистої ініціативи було проведено відповідні роботи з впорядкування майданчиків. Також виходить на фінальну лінію 3-х річне будівництво сучасного спортивного майданчика по Петровського. На цей рік заплановано провести роботи на 202 тисячі гривень.
Також дані питання необхідно закладати в ПСЕР (програму соціально-економічного розвитку) та бюджет міста.
Навесні 2016 необхідно зробити поточний ремонт майдачників у дворах Чехова 82, Ільїна 424, Горького 81, Різдвяна 115, 89, 91, Гоголя 532/73, Чехова 54, 56.
Також в перспективі планування видатків бюджету розвитку Черкас з 2016 року закладати кошти в капітальний ремонт та переобладнання дворів нашого округу новими дитячими майданчиками, сучасними зручними лавочками та столиками.
3. Оновлення дитячих садочків та шкіл, енергомодернізація будівель та технології енергозбереження.
В 2015 році зусиллями нашої команди було проведено ремонт санвузлів у ЗОШ № 22 на суму 199 412 гривень, також було зроблено сучасний пандус для людей з обмеженними можливостями майже на 50 тисяч гривень. В перспективі необхідно провести ремонт спортивного майданчику в ЗОШ № 22, ремонт та відновлення роботи дитячого садочка в разі повернення його на баланс громади міста.
4. Відновлення зупинок громадського транспорту по вулицях Петровського, Чехова, Ільїна, Гоголя.
Початок цього процесу вже покладено восени у 2015 року з ремонту кінцевої зупинки автобусу № 27 членом команди БПП Солідарність Сергієм Шабатурою.

Ремонт прилеглої території та встановлення знаків і накриття на зупинках, які того потребують.
5. Сприяння видаткам з енергомодернізації та поліпшення житлового фонду в багатоповерхівках округу.
Так в будинках за адресами Горького, 81, Горького, 130, Ільїна, 424, Петровського, 163 є потреба в розміщенні будинкових лічильників тепла.
У будинку за адресою Різдвяна 115 мешканці нарікають на непрацюючий ліфт понад 15 років. Існує потреба у винайдені механізму надання співфінансування на ці роботи вже у 2016 році. Найбільш реальний шлях – включення будинку до міської програми підтримки ОСББ
Саме ці основні питання і є сенсом роботи для мене як майбутнього депутата для виборців свого округу.
Дякую за увагу
Вірю в успіх команди партіі #БПП#Солідарність в Черкасах.
Рідним Черкасам – європейське майбуття!” – інформує допис Семена в фейсбуці

Також Семен 5 жовтня взяв участь у прямому ефірі з проблемних питань життя міста та району:

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.