Депутат Голуб відвідав Канівщину

Новини Черкаси Новини Черкаської області

11910759_991015924283306_843269317_nТиждень роботи в окрузі в серпні депутат Верховної Ради України Владислав Голуб розпочав із візиту на Канівщину. Там провів прийом громадян, побував у кількох навчальних закладах, яким за його сприяння надана допомога, зустрівся з мешканцями райцентру.

З самого ранку нардепу додали наснаги відвідини школи в Келеберді. Саме в цьому селі живе бабуся політика. Владислав Володимирович відвідав заклад, де йому показали, як гарно “вписалися” в класні кімнати подаровані за його сприяння нові парти та стільці. Нагадаємо, за зверненням директора школи до громадської прий мальні нардепа, нещодавно для школярів придбали 40 парт, 87 стільців та більше 30-ти парт-лав на суму близько ста тисяч гривень. Все це завдяки громадській організації «Форум розвитку Черкащини», заступником голови якої Владислав Голуб був свого часу.

– Ми звернулися з проханням про допомогу навесні й уже в червні шкільні меблі були завезені, – розповіла директор сільської школи Валентина Мірошник.

 – Нашій школі вперше за всіх часів і нардепів, допомагають системно, відповідально і прозоро. У нас склалося добре співробітництво за сприяння Владислава Голуба з Форумом розвитку Черкащини, який щиро переймається проблемами школи, як своїми. Голова ГО «Форум розвитку Черкащини», Заслужений будівельник України Ігор Калашник звернув увагу присутніх журналістів, на те, що допомога школі у Келеберді – яскравий приклад публічного приватного партнерства, яке дуже розвинуто в Європі, але в нас, враховуючи рівень корупції, не завжди в пошані серед бізнесу і влади. – Ми відреагували на звернення депутата, зібрали актив,звернулися до бізнесу й допомога втілюється в життя, – пояснив Ігор Калашник.

 – Це і є публічне приватне партнерство, коли влада разом із громадою та бізнесом.

Ігор Миколайович розповів, що мотивує бізнес до публічного приватного партнерства.

 – Черкащина починається з сіл і родин, які ми бачимо сьогодні, – розповідає Ігор Калашник.

– Допомагати розвивати території в бізнесу завжди є інтерес. І він, не обов’язково, матеріальний. Не можна побудувати щось яскраве й огородитися парканом від проблем людей. Зиск від цього той, який робить людину людиною, а бізнес – соціально відповідальним.

– Народний депутат Владислав Голуб на зустрічі зі школярами цікавився їхнім настроєм, бажав гарного завершення літа та плідного навчального року.

 – Бажаю вам гарних оцінок, хоча вони не головні, – зауважив Владислав Голуб.

– Головне – це знання, а їх тут дають дуже добрі. Я знаю, бо звідси родом мій тато, також учитель.

11938254_991016000949965_1646682455_n

Прикметно, що під час візиту до школи, її відвідала й комісія районного відділу освіти. Її фахівці також подякували нардепу за небайдужість до проблем галузі. Голова Канівської міськрайонної організації профспілки працівників освіти й науки Іван Попенко задоволений співпрацею з молодим політиком.

– Останнім часом часто заходжу до приймальні народного депутата. Намагаємося вирішити питання індексаціі заробітної плати та виплати заборгованості, – додав він.

Побував нардеп і у затишному та охайному ДНЗ «Віночок».  Для його вихованців гості привезли 23 комплекти пос тільної білизни.

– Вибачте, що так скромно, – почав розмову Голуб. – На жаль, всім і відразу не маємо можливості допомогти. – Головне, щоб був мир у країні і тоді всі будуть щасливі, – відповіли вихователі. У громадській приймальні нардеп поспілкувався із сімома громадянами. Цього разу було порушено болюче питання забезпечення хворих Канівського району гемодіалізом. Люди просять обладнати в місцевій лікарні бодай одне діалізне ліжко, аби хворі не їздили на процедури до обласного центру.

– Спектр питань, з якими приходять люди, достатньо широкий – від особистих та бездіяльності місцевої влади до надання юридичної консультації. Я реагую абсолютно на всі звернення, – говорить Владислав Володимирович. – Загалом до моїх приймалень їх надійшло вже кілька сотень.

11939202_991017320949833_1609405056_o

Відбулася зустріч депутата з мешканцями вулиці Марка Вовчка в Каневі. Люди обурені, що за часів її існування влада так і не спромоглася зробити бодай якесь покриття дороги. Наразі покриття немає на длілянці протяжністю біля кілометра. – Ми голосували за цього депутата, тож і звернулися до нього. Він молодий, хай помагає нам. До міського голови зверталися, але отримуємо самі відписки, – каже мешканка вулиці Раїса Борисівна.

– Дорога жахлива. Терпець у нас урвався. Я особисто тут живу з 64-го року, а дороги немає. Тут же і маленькі дітки, і пенсіонери.

Наступний візит народного депутата на Черкащину відбудеться у вересні. Записатися на прийом можна в громадських примальнях Канева, Золотоноші та Черкас.

Контакти приймальні в обласному центрі: тел. (050) 358-22-69, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, 2-й поверх.

«ЧК» №13 (84), 26 серпня 2015 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.