Депутат Голуб про школу в Келеберді: “Знаю, що в цій школі добре навчають”

Новини Черкаської області

З нагоди Дня знань народний депутат Владислав Голуб відвідав школу на своєму окрузі. На свято політика запросили в рідне село Келеберду, де живе його бабуся. Нещодавно разом із помічниками нардеп побував у закладі під час тижня роботи на окрузі. Тоді колектив хизувався закупленими за ініціативи Голуба партами та стільцями. Вже сьогодні за них сядуть щасливі школярі.

11948065_878121252284686_770539088_n

– Знову до нас завітала осінь і разом із нею новий навчальний рік. Наш заклад на належномиу рівні підготовлений до початку навчання, – сказала директор школи Валентина Мірошник. – Дякую батькам, сільському голові за те, що допомогли підготувати нашу школу до навчального року. Але цього року нам допоміг і депутат Владислав голуб. За його сприяння закуплені парти-лави для першачків та парти й стільці для учнів 5-11 класів. Це надзвичайна подія для нас. І всі учні сьогодні розпочнуть навчання за новими партами.

Коли Келебердянська ЗОШ ще була восьмирічкою, заклад закінчував батько політика. Владислав Володимирович впевнений, що тут дають міцні знання й гарну путівку в життя. Він побажав дітям мріяти та наголосив на важливості вивчення іноземних мов. Воно й не дивно, бо сам володіє англійською та французькою.

– Знаю, що в цій школі добре навчають, бо тут вчився мій батько, – сказав він школярам. – Бажаю першокласникам великої наснаги, бо школа стане другою домівкою. Ви завжди пам’ятатимете, які знання дасть перша вчителька. Мрійте, вчіть іноземні мови.

Він розповів, що й досі спілкується зі своєю першою вчителькою. Тож бажав дітям цінувати й шанувати цього педагога.

– Помітив, з якою шаною в цій школі ставляться до державного прапора й національних символів, – додав Голуб. – Я хочу, щоб найменші й найстарші пам’ятали: вони – майбутнє України. І я докладатиму зусиль, щоб побудувати європейську Україну, бо ми того варті.

Після святкової лінійки народний обранець поспішив до столиці. Проте, за його сприяння, а також депутата Черкаської районної ради Володимира Доманського організоване вітання школярів Руськополянської, Геронимівської, Свидівоцької, Байбузівсьої, Яснозірської, Мошнівської, Кумейківської, Тубільцівської, Софіївської, Будищанської шкіл. Дітям із малозабезпечених родин подаровані шкільні портфелі, роздані1000 календарів із розкладом уроків для старшокласників. Допомога надана відповідно до звернення соціальної служби Черкаського району.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.