Депутат Черкаської облради працює на Росію?

Новини Черкаси Новини Черкаської області

В мережі з’явилися справжні докази, щодо діяльності депутата Черкаської обласної ради Віктора Полозова на користь країни-агресора. Варто відзначити що В. Полозов обирався до Черкаської облради під брендом партії ВО “Черкащани” та нещодавно змінив прапор партії, та очолив Черкаську обласну організацію Аграрної партії України.

Не секрет, що довгі роки українським державним підприємством стратегічного значення «Укрхімтрансаміак» керував ставленик Януковича і за сумісництвом маріонетка російських аміачних олігархів Бондик В.

Довгих 2 роки після Революції гідності знадобилося нашим чиновникам, щоб звільнити його з посади і позбавити підприємство контролю агресора. Але насправді відбулася лише рокіровка маріонеток! Причому зроблено це настільки нахабно, що виникає питання наскільки високі ті кабінети, де було узгоджено це питання адже зараз підприємством керує громадянин РФ Полозов Віктор Олександрович!, – пише сайт www.fttc.com.ua.

Віктор Полозов

Так, громадянин Росії Віктор Полозов зараз керує аміачною трубою, що проходить по 7 областях України від Донецької до Одеської області. Неефективне управління підприємством 9 років завдавало і продовжує завдавати шкоди державі, про що вже відзначають детективи НАБУ, які нарахували втрат на суму понад 160 млн. грн. і це лише початок.

Але справжню загрозу в руках агресора ця труба несе не стільки для економіки, скільки для безпеки громадян, обороноздатності держави і навіть для її цілісності!

Тільки уявіть собі, що зможе зробити агресор, маючи контроль над трубою, наповненою вкрай небезпечною речовиною аміаком, який в разі витоку за 10 хвилин вбиває все живе в радіусі 5 км. А тепер врахуйте, що труба на території України має протяжність більше 800 км, таким чином зона можливого ураження може досягти 4000 квадратних кілометрів!, – пише автор статті.

Фактично в руках злочинців міжнародного масштабу, таких як Путін, це аміачна бомба масового ураження, здатна миттєво в 7 областях привести до багатотисячних жертв, хаосу і прокласти агресору так званий сухопутний шлях і в Крим, і в Придністров’ї.

І в той час, коли наші захисники на передовій стримують атаки ворога, наші чиновники з такою легкістю віддають в руки агресора «аміачну бомбу», використання якої дозволить йому відірвати від України всі південні та південно-східні регіони.

І я не повірю, що це якась чиновницька халатність чи недбалість при призначенні на посаду Полозова В. А.. Це державна зрада на вищому рівні Адже зовсім не складно переконатися, що Полозов В.А. це не просто громадянин з російським паспортом, це людина, що на 100% залежить від влади Росії, маючи на її території підприємства, що виконують держзамовлення, і входить в безпосереднього оточення Путіна. І підтверджень цьому навіть шукати довго не треба, прямо на сайті компаній, підконтрольних Полозову, є інформація і навіть фотографії, на яких зображені як підлеглі і партнери Полозова спільно з Путіним В. запускають аміачну установку.

Ми можемо тільки здогадуватися, в яких стосунках Полозов В. А. і його російські ляльководи з Путіним, якщо той особисто був присутній на запуску чергової аміачної установки.

І ось цю людину наші чиновники призначають спочатку заступником, а тепер і виконуючим обов’язки директора ДП «Укрхімтрансаміак», при цьому обіцяний громадськості конкурс на посаду директора всіляко затягується!

І якщо ви ще в чомусь маєте сумніви, подивіться уважно хто такий Полозов В. А. Народився Полозов Віктор Олександрович 31 серпня 1958 у Смоленської області. А в 1985 р. закінчив Московський енергетичний інститут (МЕІ). По завершенню інституту був направлений в Таллінн на Балтійський судноремонтний завод. Всі ми знаємо, кого в той час відправляли так близько до кордонів залізної завіси тільки морально стійких і надійно завербованих агентів КДБ, а як відомо колишніх в цій справі не буває.

Чесно виконуючи завдання КДБ, а пізніше ФСБ, Полозов увійшов в коло довірених російської влади і почав отримувати держзамовлення, для виконання яких він організував групу компаній «АЛВІГО», власником і головою правління якої він і є. До складу «АЛВІГО» входять російські ВАТ «НІАП» і ВАТ «ГИАП» компанії, які обслуговують сферу аміачних установок в Росії.

Ось його персональна картка в АС «Російський паспорт» (система обліку російських паспортів):

ukrhimtransammiak-viktor-polozovА ось підписаний особисто Віктором Полозова заяву про отримання російського паспорта серії 7007 №983622 на заміну втраченого також російського паспорта серії 7003 №380982.

ukrhimtransammiak-viktor-polozov-2

Полозов В.А. має паспорт громадянина Росії, місце прописки: Смоленська обл., м .. Починок, вул. Чкалова, 6, тел. +74814942383. У Росії він навіть отримав номер СНІЛС страхової номер індивідуального особового рахунку, СНІЛС особовий рахунок, що міститься в страховому свідоцтві обов’язкового пенсійного страхування документі, який видається громадянину РФ і підтверджує його реєстрацію в системі державного пенсійного страхування Російської Федерації, закріплений за майбутнім пенсіонером в Пенсійному фонді РФ. Як бачимо Полозов розраховує ще отримувати в Росії пенсію, і це зрозуміло, в ФСБ-шників вона напевно не була.

Як можна побачити в 2012 році Віктор Полозов міняв в Росії місце проживання.

ukrhimtransammiak-viktor-polozov-3

ukrhimtransammiak-viktor-polozov-5-768x432 ukrhimtransammiak-viktor-polozov-4-768x432А ось офіційно оприлюднена інформація про осіб, афілійовані з однією з компаній Віктора Полозова, ВАТ «НІАП». Така інформація публікується щоквартально і ми можемо також побачити, що в 2012 році він був прописаний в Тульській області, а вже в звіті за 2014 проживав на території Смоленської, де власне і прописаний досі , що відзначено в звіті, зданому вже в 2016 році.

ukrhimtransammiak-viktor-polozov-6-768x527 ukrhimtransammiak-viktor-polozov-7-768x493 ukrhimtransammiak-viktor-polozov-8-768x543 ukrhimtransammiak-viktor-polozov-9-768x543 ukrhimtransammiak-viktor-polozov-10-768x543 ukrhimtransammiak-viktor-polozov-11-768x543

Як бачимо, до складу засновників входять і громадяни України, про що вони чесно вказують, однак Полозов для участі в даному підприємстві використовує свій російський паспорт з пропискою в місті Починок Смоленської області.

Ситуацією на сьогоднішній день, стурбовані також народні депутати України. За наявною інформацією направлено депутатські запити щодо керівництва УДП «Укрхімтрансаміак » на адресу ГПУ та інших адресатів.

ukrhimtransammiak-viktor-polozov-12 ukrhimtransammiak-viktor-polozov-13 ukrhimtransammiak-viktor-polozov-14

А ось і новини, які опублікувані  5 серпня 2016 на сайті вищезгаданої компанії Полозова. Йдеться про те, як компанія добре спроектувала і разом з Путіним і його поплічниками запустила аміачний агрегат:

http://niap.novomoskovsk.ru/company/news.aspx

ukrhimtransammiak-viktor-polozov-15

Підсумком спільної співпраці Групи компаній «АЛВІГО» (наша керуюча компанія) і провідного виробника добрив в Росії і світі ПАТ «АКРОН» став пуск агрегату виробництва аміаку потужністю 2060 тонн добу «Аміак 4» в м. Великий Новгород, Росія. У Великому Новгороді в присутності Президента Росії Володимира Путіна відбулася урочиста церемонія відкриття найбільшого в СНД агрегату з виробництва аміаку на заводі «Акрон». В урочистій церемонії також взяли участь міністр промисловості і торгівлі Денис Мантуров, голова координаційної ради Групи «Акрон» В’ячеслав Кантор, губернатор Новгородської області Сергій Мітін.

ukrhimtransammiak-viktor-polozov-16-768x474

Віктор Полозов Голова правління того ж керуючої НІАПом компанії «АЛВІГО»:

http://www.alvigo-group.com/management/І продовжувати можна ще довго.

ukrhimtransammiak-viktor-polozov-17-768x455

Але питання залишається одне: хіба це не зрада !?

Джерело: www.fttc.com.ua

Розповісти друзям
  • 89
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.