Депот сплатить Черкасам 7 мільйонів гривень

Новини Черкаси
Новий торговий центр заплатить Черкасам 7 мільйонів гривень. Кошти сплатять відповідно до договору пайової участі який був укладений між міським головою Черкас Анатолій Бондаренко та представниками торгово-розважального центру “Depot” .
1c2BGJE-E7Q
Про це повідомляють на сайті міської ради.

Коментуючи зазначену угоду, мер наголосив, що для Черкас, це, напевно, вперше, коли інвестори, зводячи в Черкасах великі за площею об’єкти, платять до бюджету справді належні кошти, які будуть направлені на розвиток міської інфраструктури. Тоді як, приміром, від підписання у 2013 році договору пайової участі з ТРЦ “Любава” (який є аналогічним до ТРЦ ««Depot») до міської казни надійшло лише близько 800 тисяч гривень. Він переконаний, що через ігнорування забудовниками укладання відповідних договорів та сплати належних податків, Черкаси втратили мільйонні суми, які могли б піти на покращення та розбудову об’єктів міського середовища.

Також міський голова розповів, що, перемовини з керівництвом ТРЦ “Depot” видались доволі тривалими. Зокрема, ті пропонували укласти відповідну угоду на загальну суму лише 3,5 мільйона гривень. Проте в результаті дискусії міській владі Черкас все ж вдалось переконати інвесторів збільшити обсяги їх пайової участі у розвитку міської інфраструктури Черкас до 7 мільйонів гривень.

Ці кошти будуть направлені у цьому році, зокрема, на капітальний ремонт тротуарів на вулицях Небесної сотні, Хрещатик, Гоголя та бульв. Шевченка.

Під час розгляду питання щодо внесення змін до міського бюджету на 2016 рік члени виконкому підтримали відповідну пропозицію, одностайно проголосувавши за проект рішення.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.