Департамент соцполітики: Щодо строків виплати певних видів соціальної допомоги

Новини Черкаси

У департаменті Соціальної політики Черкаської міської ради повідомили коли буде здійснена виплата деяких соціальних допомог. Відповідну інформацію було розміщено на сторінці департаменту соцполітики в фейсбуці.

Затримка виплат відбувалася через зміну законодавства та перехід на нові рахунки казначейського обслуговування. Орієнтовно за оперативною інформацією належні до виплати категорійним містянам кошти будуть перераховані на рахунки отримувачів у середу 24 січня.

На сьогоднішній день, 22 січня 2018 року, проводиться реєстрація зобов’язань у УДКСУ м. Черкаси.

Також варто відзначити, що 3 з 6 виплат раніше не проводилися з міського бюджету, а за 2 виплатами було змінено бюджетну програму, що також спричинило затримку з оформленням рахунків з яких проводяться виплати.

У департаменті повідомили, що протягом поточного тижня буде здійснена виплата за наступними видами соціальних допомог:

  • Надання допомоги при усиновленні дитини;
  • Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд;
  • Надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу;
  • Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;
  • Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.