Департамент фінансової політики на кілька днів зупинив виплату соціалки в Черкасах

Новини Черкаси

Як інформує ГУ ДКСУ у Черкаській області, станом на 05 жовтня 2018 року Головним управління Державної казначейської служби України у Черкаській області згідно з помісячним розписом асигнувань державного бюджету перераховані місцевим бюджетам Черкаської області кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми. Втім єдине в області місто Черкаси вже майже тиждень не може перерахувати кошти тим, хто їх потребує.

Кошти субвенції 05.10.2018 з обласного бюджету розподілено та спрямовано в доходи районних бюджетів та бюджетів міст Черкаської області відповідно до вимог Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 № 256.

Зокрама мова йде про соціальні, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги не працюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати не працюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку в сумі 117 259 129,00 грн.

Згідно даних виписки обласного департаменту фінансів м. Черкаси теж отримало кошти в сумі 20 717 967 грн., ще 5 жовтня. Втім оплата має бути проведена лише 11 жовтня.

Хто ж і для чого блокує соціальні виплати у Черкасах? Чому документи на фінансування мільйонних платежів не було подано одразу після отримання коштів ?

Відповідно до повноважень фінансування коштів за державними субвенціями покладено на департамент фінансової політики ЧМР, а подання заявок на департамент соціальної політики .

Що робили керівники цих підрозділів весь тиждень для вирішення питання по суті залишається загадкою.

Втім понад 20 мільйонів “дитячих грошей” не було своєчасно спрямовано на потреби отримувачів. Мотивацією до цих дій для чиновників очевидно було – призупинення рішень міської ради ухвалених на так званій “сесії” у Каневі.

Втім фактично провівши більшість виплат 11 жовтня владці заперечили неможливість проведення видатків. Як інформує департамент соціальної політики кошти вже прямують на установи банків.

За повідомленнями в соціальних мережах кошти станом на 15 00 11 жовтня ще не отримано пільговиками Черкас.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.