День Гідності та Свободи – на Соборній площі вшанували героїв Небесної сотні

Новини Черкаси
Народним віче  на Соборній площі, відзначили в Черкасах День Гідності та Свободи. Аби нагадати ідеї, заради яких українці вийшли на Майдан Незалежності та вклонитися пам’яті тих, хто поклав за це своє життя, суботнього ранку там зібралися близько сотні черкащан.

SAMSUNG CSC
Розпочалися пам’ятні заходи в обласному центрі з того, що представники духовенства провели спільний молебень за всіма загиблими, помолились за мир в Україні та посвятили меморіальний знак Героям Небесної Сотні.

SAMSUNG CSC

Під час проповідінастоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви отець Юліаннаголосив, що свобода й гідність – це ті чесноти, які ніхто й ні за яких умов не має права в людини відібрати.
– Сотні молодих людей піднялися й сказали: «Ми не хочемо так жити. Ми хочемо жити в інакшій країні. ми хочемо щоб нас не обдурювали…».  Саме з цих людей у нашій державі й розпочалися зміни. Зміни, які хоч і болючі, але необхідні. Свобода й гідність людини – це божий дар. Ніхто ніколи не має права його забирати. Гідність і честь людини – це те, що в нашого народу хотіли знищити, але ми піднялися й ми перемогли, – сказав він.

SAMSUNG CSC

Після молебню учасники заходу поклали квіти до стели зі світлинами Героїв Небесної Сотні. Серед тих, хто прийшов вклонитися пам’яті цих людей, були й представники обласної та міської влади, зокрема, голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, його заступники – Віталій Коваль та Юрій Сас, новообраний міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, перший заступник міського голови Тарас Хвиль, а також представники структурних підрозділів.

SAMSUNG CSC

Нагадаємо, що саме 21 листопада два роки тому небайдужа молодь вийшла на Майдан Незалежності на знак протесту проти відмови колишнього уряду від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Пізніше невеликі мітинги переросли в Революцію Гідності й призвели до переломних подій в Україні.
Про це інформує сайт Черкаської міської ради
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.