Декілька патрульних висловили недовіру керівникові Управління патрульної поліції м. Черкаси

Новини Черкаси

Сьогодні аби публічно висловити недовіру начальнику Управління патрульної поліції м. Черкаси Олександру Кокобі і його заступникам а також розповісти громадськості і ЗМІ про факти зловживань та перевищення посадових повноважень цими особами і саботування ними роботи поліції командир роти УПП Світлана Андарак, інспектор УПП Дмитро Брюшков та лейтенант УПП Сергій Казановський зібрали прес-конференцію.

За їх словами Олександр Кокоба віддавав злочинні накази патрульним, які ті не виконували, за що потрапили, нібито, під пильне око керівництва.

“Недовіру висловили багато патрульних, ми хочемо, щоб керівництво Управління патрульної поліції м. Черкас було змінено і щоб наші співробітники працювали чесно і вірно”,- запевнила командир роти УПП м. Черкаси Світлана Андарак.

Свою думку висловили і представники громадських організацій Черкас, які припустили, що факт відсторонення деяких патрульних від посад пов’язаний швидше за все перевищенням саме ними службових повноважень та конфлікту, який зчинився ще у березні місяці між патрульними Віктором Качуром, Дмитром Брюшковим, їх командиром Світланою Андарак та бійцем батальйону «Айдар» Валерієм Холодом.

Сам боєць вважає, що нині ці патрульні керуються у своїх діях не законом та порядком, також він пояснив журналістам причину конфлікту між ним та патрульними.

“Я нікого не бив, я ні на кого не кидався, я поклав руки в кишені і попросив пояснити причину зупинки автомобіля, але замість пояснень отримав нанесення тілесних ушкоджень. Вони мали пояснити причину зупинки, представитися повністю, але представились вже на мою вимогу. Я з Олександром Кокобою особисто не знайомий, але чув позитивні відгуки про нього. Нині в УПП м. Черкаси ініціювали внутрішнє розслідування по даному факту перевищення службових повноважень патрульними відносно мене, це, я вважаю, і стало причиною недовіри, їх відсторонили від посади”,– розповів Валерій Холод.

Додамо, 15 травня патрульні Світлана Андарак, Віктор Качур і Дмитро Брюшков надіслали рапорти керівникові департаменту патрульної поліції Євгену Жукову, втім поки-що відповіді не отримали.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.