Декілька днів Черкаські школи перебуватимуть на карантині

Новини Черкаси
З 21 по 24 грудня у черкаських загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах буде призупинено освітньо-виховний процес. Відповідне рішення щойно ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради з метою недопущення епідемічного поширення захворюваності на грип та ГРВІ серед населення міста та насамперед у закладах освіти.
Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова, розповіла, що станом на 19 грудня в Черкасах був перевищений епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів шкіл, де захворіло більше 20 відсотків дітей. Тому напередодні місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради ухвалила рішення про доцільність призупинення навчального процесу у загальноосвітніх та позашкільних закладах, яке сьогодні підтримали члени виконкому.
У зазначеному рішенні виконавчого комітету доручено перенести на інші терміни проведення масових, розважальних і спортивно-масових заходів для дітей шкільного віку.
А також – забезпечити дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів у період загострення епідеміологічної ситуації через захворювання на грип та ГРВІ.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.