ДАІ: Підведені підсумки осіннього комісійного огляду автодоріг Черкащини

Новини Черкаси Новини Черкаської області

З 5 до 26 жовтня, на території Черкаської області тривав осінній огляд доріг. Працівники ДАІ спільно з представниками Служби автомобільних доріг Черкаської області, ДП «Черкаський облавтодор» та місцевих органів влади проводили комісійне обстеження автодоріг.

ДАІ
Найгірший стан покриття на окремих ділянках, де наявний стан ускладнює дорожній рух і може загрожувати його безпеці, виявлено на автомобільних дорогах державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, (116-117 та 128-169 км), Н-01 Київ – Знам’янка (км 157-158, 212-213), М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) (573-574 км). У ході комісійного обстеження проводились перевірки готовності дорожніх та комунальних організацій до утримання шляхової мережі області у зимовий період, які показали, що основними недоліками в роботі територіальних філій ДП «Черкаський облавтодор» є відсутність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів і піщано-соляної суміші. Дорожніми організаціями області на даний час заготовлено 900 тонн технічної солі та 10500 м. куб. фрикційних матеріалів, що становить, відповідно, 15 % та 20 % від необхідної кількості. Паливо-мастильних матеріалів заготовлено лише 6 % від необхідної розрахункової кількості, що недостатньо навіть для одного виїзду снігоприбиральної техніки.
За результатами обстеження та виявлених недоліків, керівникам дорожніх та комунальних організацій, відповідальним за утримання вулично-шляхової мережі вручено 26 вимог та 19 приписів ДАІ. За неналежний стан утримання вулиць і доріг, 19 посадових осіб притягнено до адміністративної відповідальності.
До органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та прокуратури направлено 61 інформацію про фактичний стан утримання вулиць і доріг, з яких до обласних інстанцій – 3, районних – 26, міських – 21 та до прокуратури 11.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.