ДАБК видало припис про зупинення будівельних робіт на Митниці (документ)

Новини Черкаси

На житловій забудові в районі Митниці, на розі вулиць Козацької та Героїв Дніпра, яка викликала обурення у жителів міста, була проведена позапланова перевірка управлінням державного архітектурно-будівельного контролю. 

У результаті перевірки було виявлено низку порушень. Зокрема, гепроектувальник передав замовнику проект з порушеннями містобудівної документації, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, будівельних норм, державних стандартів і правил, йдеться у документі, який потрапив до журналістів  видання  Вичерпно.

Відносно проектної документації та її директора складено протокол про правопорушення у сфері містобудівної відповідальності та протокол про  адміністративне правопорушення.

За результатами перевірки на адресу замовника направлено припис про зупинення будівельних робіт на цьому об’єкті. Однак отримати матеріали перевірки ні замовник, ні генпроектувальник не з’явилися.

Відзначимо, на передостанній сесії Черкаської міської ради проголосували за скасування містобудівних умов на забудову землі в районі Митниці. Забудову там веде ПП «ІБК «Будгарант». 

Інформацію про ситуацію з забудовою розмістив на своїй сторінці і секретар Олександр Радуцький:

Тож, згідно рішення міськради забудову мають припинити, але мешканці міста відзначають, що вона продовжується.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.