Чиновники міського департаменту мають знайти спосіб передачі тролейбусів від ПАТ “Азот”

Новини Черкаси

Питання епідемії грипу, підтоплень по вулиці Котовського, підготовку до снігопадів, тендерні процедури, можливість передачі тролейбусів на баланс міста від ПАТ “Азот” були розглянуті на щотижневій нараді у Черкаській міській раді.

SAMSUNG CSC

Про це поінформував міський голова Черкас Анатолій Бондаренко за підсумками щотижневої наради :

“Перша оперативна нарада за участю журналістів відбулася. Окрім прогнозованих питань щодо стану виконання доручень і виконавської дисципліни говорили також про карантин у школах, підготовку до чергових снігопадів, затоплення Котовського та багато іншого.
Щодо доручень.
Тут озвучені відповідними керівниками цифри, на жаль, говорять самі за себе. Загалом стан виконавської дисципліни не на тому рівні, який має бути. Тому дав доручення найближчим часом вжити заходів щодо реального покращення ситуації з надання відповідей громадянам. При цьому наголосив, що це має бути реальна допомога людям, а не формальні відписки. Якщо через 10 днів ситуація не покращиться, буду змушений піднімати питання про притягнення винних до дисциплінарної відповідальності.
Щодо захворюваності на грип.
Стан захворюваності жителів Черкас на грип контролюю щодня особисто. Позитивним моментом станом на сьогодні є те, що за минулий тиждень не маємо жодного летального випадку, а також спостерігаємо позитивну динаміку в захворюваності дітей і підлітків, яка почала нарешті знижуватися. Хоча загальний стан захворюваності ще дуже далекий від бажаного. Тільки за минулий тиждень маємо 4126 нових випадків захворювання на грип, що перевищує епідпоріг на 41%. Крім того, з 31-го обстеженого хворого у 17-ти виявили штам пандемічного вірусу. Тому рішення про необхідність продовження обмежувальних заходів у школах прийматимемо у вівторок зранку, коли матимемо нові цифри.
Про затоплення Котовського.
Найперше доручення, яке дав по цьому питанню, стосується будівництва там зливної каналізації, щоб вирішити це питання раз і назавжди. А поки – прошу керівників, відповідальних за це питання, розробити графік чергування, щоб особисто тримати ситуацію під контролем. Переконаний, що в таких випадках керівники повинні особисто спілкуватися між собою на місці, а не у Фейсбуці чи через відписки.
Крім того, дав доручення департаменту економіки спільно з департаментами архітектури та ЖКГ уже починати працювати над розробкою тендерів, щоб усі роботи в місті почалися не в жовтні, як завжди, а вже в квітні-травні. Керівництво дирекції парків отримало доручення протягом двох тижнів закінчити оформлення земельних ділянок, щоб ми могли приступити до благоустрою скверів міста. Департаменту економіки було доручено підготувати звернення до ПАТ «Азот» про створення консультативної групи з питань придбання, передачі чи іншого способу отримання містом тролейбусів. Попередньо попросив відповідальних перевірити реальний технічний стан тролейбусів і озвучити власну думку щодо того, скільки коштів громада може за них заплатити.”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.