Чим “нульова” субсидія вигідна для черкащан

Новини Черкаси
Сотні людей у Черкасах, які подають заяви на субсидії,  отримали 0% субсидії. Багато черкашан отримало по декілька гривень знижки в рахунках. Але рано розчаровуватись, запевняють фахівці. Та й зараз нуль — це насправді більше, ніж нічого.
tarifi__2__650x410
— Якщо вам призначають 0% субсидії, то це означає, що поки опалювальний період не почався, дохід вашої родини дозволяє сповна оплачувати комуналку самостійно. Коли ж батареї ввімкнуть, прийдуть і нові платіжки, а отже, витрати зростуть, і субсидія вам вже буде нарахована, — пояснює заступник директора департаменту — начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Катерина Бінусова.

Читай також: Субсидії 2015- перезавантаження. Зустрічай в своєму місті вже з 1 вересня

Дуже добре, що громадяни звертаються до управлінь соцзахисту зараз, — наголошує вона. — Адже з початком опалювального сезону, коли доведеться платити за тепло, ми очікуємо нового напливу заявників.

Читай також: Владислав Голуб: «Для оформлення субсидії необхідні лише заява та декларація про доходи»

Довідково: Соціальна норма житла для надання пільг залишилася на рівні нині діючих норм площі житла: 21 кв. м площі на одну особу та додатково 10,5 кв. м на сім’ю, а для сімей ветеранів війни, що складаються лише з непрацездатних осіб, для опалення житла у разі використання газу для опалення – 42 кв. м опалюваної площі на одну особу, яка має право на знижку плати, та додатково 21 кв. м на сім’ю.

Соціальну норму житла для надання субсидій встановлено у розмірі 13,65 кв. м площі на одну особу та додатково 35,22 кв. м на домогосподарство, тобто 48,87 кв. м на одну особу.

Інформаційні таблиці:

12+

13+

14+

 

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.