Чи зберуться депутати на “бюджетну” сесію 10 січня

Новини Черкаси

Завтра на 10.00 збирається чергова сесія Черкаської міської ради. На засіданні мають розглянути і багатостраждальний проект рішення “Про міський бюджет на 2018 рік”. Втім навіть 3 з 5 однопартіців міського очільника не готові підтвердити свою участь.

Мер стверджує що “враховуючи нездорову політичну ситуацію, що склалася останнім часом, особисто зв’язався з кожним депутатом”. Також надає на розсуд громади міста “список тих депутатів, які пообіцяли виконати свій обов’язок і з’явитися на сесію, на котрій розглядатимуться дуже важливі для нашого міста питання. “

Цікаво що у списку партійці ВО “Батьківщина” Руслан Петрик, Валерій Міняйло та Роман Діскант не підтвердили свою участь у важливій сесії. Таким чином всупереч заявам мера про загрозу виплати авансу 15 тисячам бюджетників, надання соціальних допомог, придбання продуктів для школярів та медикаментів для лікарень його партійці не переймаються цими питаннями.

В той же час міський голова не подав обіцяного неодноразово нового складу Виконкому на розгляд громадськості та депутатів, на чому зокрема наполягає Депутатська група “Громадянська позиція”. Її член Сергій Очеретній планує бути присутнім на засіданні.

А представник ВО “Свобода” Андрій Куча має намір взяти участь у засіданні за умови “присутності всієї фракції Батьківщини”. Ще троє представників партії, вадповідно до оприлюднених даних про явку депутатів заявили про свою участь в сесійному засіданні – Антон Ведула, Іван Косенко та Ярослав Нищик.

В той же час секретар міської ради Олександр Радуцький заявив про перерву у відпустці та власну участь у засіданні:

Зупиняю відпуску.Завтра на сесії змінюємо виконком,який проголосує за бюджет. Анатолій Бондаренко прошу забезпечити явку БЮТ. – написав він у своєму фейсбуці
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.