Чи завершать довгобуди майданчиків у дворах

Новини Черкаси
Депутат міської ради Тарас Коломієць ініціює відновлення розпочатого кілька років тому будівництва дитячих майданчиків у дворах кількох багатоповерхівок. Із відповідним запитом він звернувся сьогодні на сесії до своїх колег. Його підтримали 32 місцеві обранці, ще шість – утрималися.
BOSoewkrpQU

Зокрема, він просить у наступному році передбачити кошти на те, щоб завершити облаштування занедбаних ігрових майданчиків за адресами: вулиця Благовісна, 308, Новопречистенська, 31 та Нижня Горова, 41, 43 та Нарбутівська, 163. Їхнє будівництво, як стверджує Тарас Коломієць, розпочалося ще в 2012-ому. Утім, за рік усі роботи призупинили.
– Люди часто звертаються до мене, як до депутата, з питаннями, коли ж ми завершимо ці комплекси, – сказав він. – На жаль, нині деякі з цих майданчиків «перетворилися» у смітники, змонтоване обладнання розкладається, а влітку тамтешні території заростають амброзією.- інформує вільний демократ.
Натомість його колега Роман Діскант зауважив, що кожен із майданчиків у дворах, будівництво яких свого часу так і не завершили, потребує ревізії.
– Як на мене, то куди доцільніше демонтувати їх і облаштовувати біля шкіл, – зазначив Роман Володимирович. – Якщо й зараз ними ніхто не користується, то який сенс далі вкладати в них гроші. Якби навіть недобудований майданчик був потрібен мешканцям того чи іншого будинку, повірте, люди проводили б там свій час. Я вас підтримую частково, бо треба для початку зробити ревізію всіх цих майданчиків на предмет того, чи навколишнім жителям вони потрібні. Якщо так – закінчити, як ні – змонтувати обладнання в більш доцільному місці. Як приклад, на території шкіл, які зможуть у подальшому взяти їх на баланс та утримувати.

Читай також: Ремонт майданчиків довжиною в 3 роки. Чи дочекаються черкащани завершення?

Спроба завершити роботи була в 2015 році. Тоді навіть на це були передбачені кошти в бюджеті міста.

Офіційно: Відповідно до рішення Черкаської міської ради від 09.04.2015  № 2 -1157 Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2015 рік на реконструкцію було передбачено кошти  в сумі 407 тисяч гривень.

Дія Індикатор виконання Відповідальний департамент Фінансове забезпечення та джерела фінансування
(тис.грн.)
Загальний фонд Бюджет розвитку Спец.
фонди
Інші кошти

 

1.1.3.68 Реконструкція спортивного майданчика по вул. Петровського (біля житлового будинку №163) в м. Черкаси Акт
виконаних робіт
Департамент
архітектури, містобудування та інспектування,
КП “Черкасиінвестбуд”
202,0
1.1.3.69 Реконструкція спортивного майданчику по вул. Благовісній (біля житлового будинку №308) в м. Черкаси Акт виконаних робіт Департамент архітектури, містобудування та інспектування, КП Черкасиінвестбуд 205,0

Яка подальша доля майданчиків наразі невідомо.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.