Чи все так Прозорро на торгах в Золотоноші?

Новини Черкаської області

Цікава ситуація з проведенням торгів в Золотоноші склалася наприкінці жовтня. Так 25 жовтня закінчились відкриті торги Золотоніського комунального підприємства «Міський водоканал» на реконструкцію самоплинного та напірного колекторів водовідведення по вул. Шевченка в м. Золотоноша Черкаської області.

Комунальне підприємство вказало очікувано вартість робіт у сумі 36 млн 986 тис. грн.

Свої заявки на участь у торгах подали підприємства ТОВ «Ресурстехнобуд» та ТОВ «Спецінжиніринг постач». Останні ж за виконання робіт остаточно просили 31 млн грн., тоді як «Ресурстехнобуд» запропонував 30 999 999 грн, а це всього на одну (!) гривню менше, ніж конкурент, і відповідно, здобув перемогу у торгах, інформує видання Дзвін.

Слід зазначити, що в умовах торгів вказано: стовідсотковим критерієм вибору переможця є ціна.

Тут хочеться лише порадіти за винахідливих підприємців, які і тендер виграли, і не втратили таких “любих серцю” бюджетних грошей. І виникає лише одне запитання до тих, хто так запекло лобіював просування системи ProZorro, зокрема і в Черкасах, – ви справді вірите, що вказаний тендер не був фікцією із самого початку і бюджетні кошти не будуть вкрадені?

До речі, сьогодні прокуратура Черкаської області розслідує можливу розтрату бюджетних коштів на реконструкції очисних споруд Золотоноші. Про це свідчитьухвала Придніпровського райсуду м.Черкаси від 18 листопада, пишуть “Наші гроші”.

У грудні 2014 року Департамент капбудівництва Черкаської ОДА за 8,44 млн грн. замовив роботи у ТОВ «Ресурстехнобуд». Закупівля була за переговорною процедурою з посиланням на те, що вже двічі скасовував торги через відсутність достатньої кількості учасників.

У 2014 році замовник перерахував підряднику 3,77 млн грн. У 2015 р. з «Ресурстехнобуд» підписано додаткову роботу і перераховано 1,85 млн грн.

Перевіркою встановлено, що «Ресурстехнобуд» в акти виконаних робіт вніс дані про роботи, що не відповідають проектно-кошторисній документації.

Кримінальне провадження зареєстроване у липні цього року. Наразі у справі призначена будівельно-технічна та економічна експертиза.

Фірма «Ресурстехнобуд» зареєстрована у м.Пустомити Львівської області на Євгена Шкрабу з села Яблунівка.

За даними «Вісника держзакупівель», «Ресурстехнобуд» почав вигравати тендери з 2012 року і всі в Черкаській області, пов’язані з очисними спорудами і каналізацією в Золотоноші.

Останній договір з «Ресурстехнобуд» підписано 20 жовтня цього року. Йдеться про ті ж очисні споруди в Золотоноші. Вартість договору 23,47 млн грн.

Тендер пройшов у форматі відкритих торгів. Замовник отримав 6 пропозицій, з яких «Ресурстехнобуд» подав найдешевшу. Разом з тим чотири пропозиції було відхилено. Відтак єдиним конкурнтом, допущеним до оцінки, стало черкаське ПП «Сфера-Пласт» Юрія Ситніка.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.