Чи призначено житлову субсидію жителі Черкас можуть дізнатися в он-лайні

Новини Черкаси

Щоб дізнатися призначено чи не призначено мешканцю Черкас житлову субсидію відтепер не потрібно телефонувати в департамент соціальної політики міської ради чи чекати на офіційного листа. Вже з липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій створений Урядом в Україні вперше в історії української незалежності.

Він дає змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій.

Процес призначення житлових субсидій на новий рік, який проводився органами соціального захисту населення у травні 2018 року, дозволив автоматом уже перепризначити допомогу 2,6 мільйонам українських сімей. Решті субсидіантів потрібно було повторно звернутися із заявою і декларацією про доходи. Але громадяни не спішать подавати документи.

«Субсидії теж мають сезонність, тому не дивно, що на не опалювальний період різко зменшується кількість домогосподарств, яким потрібна допомога у сплаті житлово-комунальних послуг. Послуга опалення ж відсутня. Однак якщо порівнювати літо минулого і цього року, то динаміка з призначенням житлових субсидій  приблизно така ж. Жвавішим процес стає з наближенням жовтня, тоді управління соціального захисту населення в тиждень опрацьовують понад 100 тисяч заяв», – каже Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.