Чи можна рухатися з візками тротуарами Черкас (відео)

Новини Черкаси

Черкащани коментують зусилля владців по боротьби з наслідками снігопадів. Зокрема батьки з візочками обурені станом тротуарів.

Владці ж у свою чергу звітують, що зимове прибирання йде за планом, задіяні всі відповідальні підрозділи.

Подробиці в сюжеті ТРК “Експо-TV”

Як інформує прес-служба ЧМР на нараді по прибиранню вулиць заслухали звіти всіх учасників:
Зокрема представник фірми «Свій лад» Сергій Атамась поінформував, що за останні кілька днів тільки їхньою організацією розчистили майже 10 тисяч кілометрів доріг. Для цього залучили майже 20 одиниць снігоприбиральної техніки. Він назвав кілька факторів, через які, на його переконання, й виникли питання навколо прибирання доріг.
Наслідки снігопадів долають, крім того, й силами комунального підприємства «ЧЕЛУАШ». На дорогах міста, за словами головного інженера Кирила Шморгуна,працювали 3 комбіновані дорожні машини, а ось до розчистки тротуарів залучили 4 трактори для та ще 5 міні-тракторів («бобкет»).
Прибудинкову територію в Черкасах прибирає наразі 211 двірників та 13 одиниць спецтехніки. За словами директорів Соснівської та Придніпровської СУБів, зіткнулися з проблемою, коли черкасці лишають свої автомобілі біля під’їздів, через що трактори подекуди не можуть розчистити тротуари у дворах.
– Двори у нас «вузькі» й нашій техніці важко розминутися, – підкреслив директор Соснівської СУБ Роман Моторний.
За словами заступниками міського голови Руслана Сотуленка, для поліпшення ситуації в місті з очищенням снігу в Черкасах і далі підсилюватимуть технікою КП «ЧЕЛУАШ» та служби утримання будинків.
– Ми враховуватимемо свої помилки й далі працюватимемо над тим, аби всі служби були готові до подібних стихій, – зауважив Руслан Борисович.
Натомість начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко переконаний, що цього року в Черкасах впоралися зі снігом краще, аніж у такий же період минулого року.
– Колапс – це зупинення руху, жодної хвилини зупинки руху в Черкасах не було. Нарікань на те, що хтось не міг виїхати з двору чи до когось не могла доїхати, приміром, «швидка», не було. Принаймні, до оперативної служби таких скарг не надходило.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.