загрузка...

Чи матимемо МАФи по-новому вирішить сьогодні сесія Черкаської міської ради

Новини Черкаси

В ці хвилини в актовому залі Черкаського обласного центру підвищення кваліфікації кадрів розпочалася сесія Черкаської міської ради з питання «Про розміщення тимчасових споруд на території міста Черкаси».

IMG_1631

Як ми вже повідомляли, минулого тижня Виконавчий комітет Черкаської міської ради проголосував у складі 8 осіб та запропонував в тижневий термін провести засідання міської ради і затвердити там нове Положення.

Наразі на сайті міської ради міститься проект рішення № 365-рд «Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 19.08.2014 № 2-40 «Про встановлення мораторію на розміщення тимчасових споруд»

Основне що пропонують депутатам – дозволити продовження дозвільної документації, що втратила та/або втратить чинність за період дії мораторію та переоформлення дозвільної документації у межах діючих дозвільних документів.

Також з початком сесії підключилось півсотні черкаських підприємців, що сьогодні прийшли на засідання і за їх словами, якщо сьогодні депутати ухвалять  рішення по демонтажу їх бізнесу, то вони вимагатимуть імпічменту міського голови Черкас Сергія Одарича та чиновників, які сприяли знесенню МАФів.

– Наша влада проводить корумповані дії і намагається зруйнувати економіку держави зсередини. В Україні є проблема з робочими місцями. Багато робочих місць створили приватні підприємці, але шляхом демонтажу тимчасових споруд міська влада намагається знищити ці робочі місця. Такими діями надається завдається шкода місцевому бюджету і черкащанам, – взяла слово приватний підприємець Світлана Лисак.

В свою чергу бізнесмен  Олег Лисак почав критикувати роботу міського голови та вимагати відставки Сергія Одарича, називаючи його та депутатів його фракції ворами.

На образи підприємця відреагував депутат фракції “Вільних демократів” Руслан Зоря, який сказав, не ображати його. У залі ледь не счинилася бійка.

За перебігом подій стежитимуть наші кореспонденти. Чекайте публікації на сайті.

Також і секретар міської ради Олександ Радуцький закликав підприємців до діалогу з владою:

Розповісти друзям

1 коментар до “Чи матимемо МАФи по-новому вирішить сьогодні сесія Черкаської міської ради

  1. 0

    0

    Ой, ой МАМОЧКА ЛИСАК ДУМАЄ ЗА БЮДЖЕТ МІСТА. Та не смішіть народ. Вона коли востаннє щось платила в той бюджет?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.