Чи каратимуть черкащан за користування мережею “Вконтакте”

Новини Черкаси

Користування сайтами “Одноклассники” та “Вконтакте” обмежено для черкащан згідно указу Президента з 16 травня 2017 року. Втім чи матимуть черкаські користувачі проблеми у разі спроби “обійти” блокування? 

Як зазначив керівник Служби з питань інформаційної безпеки Апарату Ради національної безпеки і оборони України Валентин Петров користувачів та провайдерів не каратимуть, якщо людина скористається інструкцією з обходу блокування підсанкційних російських сайтів “ВКонтакте”, “Однокласники” та Mail.ru.

“Якщо ми зменшимо аудиторію вдвічі – це вже досягнення. Ми розуміємо, що не можна відключити всіх. Процедура виконання санкцій ще у розробці, але ми закликаємо провайдерів не зволікати”, — сказав він.

Зі свого боку представниця від Служби безпеки України Юлія Лапутіна додала, якщо “Вконтакте” змінять адресу, то “ми ініціюємо внесення змін в указ”. Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж “ВКонтакте” і “Однокласники”.

Про це повідомляє “Громадське”.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.