Чи діє ліцензія на торгівлю алкоголем в Черкасах можна дізнатися on-line

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Платники податків та прості черкащани відтепер можуть в режимі on-line перевірити стан ліцензії (діюча, призупинена або анульована) підприємств та підприємців щодо торгівлі тютюном та алкоголем.

kMLzOVmU

Відтепер на офіційному порталі Державної фіскальної служби України можна перевірити інформацію про дію ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Для цього необхідно зайти у розділ «Реєстри» і обрати область України, в якій зареєстрований суб’єкт господарської діяльності.

− Завдяки такому сервісу будь-який платник може дізнатись про статус, який має ліцензія контрагента на роздрібну торгівлю алкогольними напоями чи тютюновими виробами: діюча, призупинена або анульована, − повідомив заступник начальника ДПІ у м. Черкаси Олег Коваль.

Дані у Реєстрі оновлюються постійно. Ознайомитись з Реєстром виданих, призупинених й анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами відносно платників всіх регіонів України можна за посиланням .

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.