Чотири представники партії Олександра Мороза стали депутатами на Черкащині

Минулої неділі, 29 жовтня 2017 року, у 201 об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) в усіх без виключення областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. 

Вперше у виборах взяли участь представники політичної партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість”. Зокрема, на Черкащині місцевими організаціями партії було висунуто 27 кандидатів у депутати Кам’янської та 15 кандидатів у депутати Жашківської ОТГ.

Треба зазначити, що певних успіхів у виборчій кампанії було досягнуто. Так на Кам’янщині виборці віддали 6,91%, а на Жашківщині 5,39% своїх голосів за політичну партію “Олександра Мороза “За правду і справедливість”. Це дало можливість провести від партії до місцевих рад по два депутата.

Підсумки виборів коментують обрані депутати:

Тетяна Марківна Василенко, Голова ради Кам’янської районної організації політичної партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість”, перший номер у партійному списку: 

– Кожним кандидатом у депутати була проведена значна робота на своїх виборчих округах. Велика подяка керівнику виборчого штабу Олександру Григоровичу Шамраю за вмілу організацію виборчого процесу.

Що ж стосується результатів виборів, то вони нас дещо розчарували. Під час підготовки до виборів ми спілкувалися з людьми, ходили від двору до двору. Майже всі бідкалися з приводу непомірних тарифів, безробіття, злиденності життя, висловлювали свою підтримку нашій політичній силі, а прийшов час голосувати – чомусь віддали перевагу тим, кого звинувачували в своїх бідах!

Але ж відсоток голосів виборців свідчить, що багато людей вірить у партію Олександра Мороза! І якщо ми хочемо жити заможно – треба пам’ятати: за все, що є в країні, а відповідно і в рідному краї, відповідає кожен.

Микола Григорович Кльоц, перший номер у партійному списку Жашківської районної організації політичної партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість”:

– Сьогодні ми стоїмо на порозі територіальних змін в нашому районі, доля і успіх яких буде вирішуватись і залежатиме, насамперед від кожного з нас, кого обрали депутатами. Серед 26-ти депутатів два представника політичної партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість”.

В новоствореній об’єднаній Жашківській громаді інтереси всіх жителів сіл і міста мають бути належним чином представлені, а проблеми місцевого значення вирішуватися швидко, професійно і відкрито. З утворенням об’єднаної територіальної громади, в нових умовах роботи при суттєвому збільшенні повноважень і відповідальності, а також збільшенні бюджетних надходжень особливо важливо, щоб питання і проблеми, які будуть виникати в процесі децентралізації, а вони однозначно будуть виникати – новообрані депутати вирішували об’єктивно, конструктивно і справедливо. Тому об’єднуючим фактором усіх кандидатів мають бути не політичні гасла і інтереси якоїсь партії, а насамперед зважені наміри і спільна робота на благо всієї громади.

Джерело

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.