Чотири фракції депутатів ЧМР відмовились голосувати за міський бюджет, який не затверджений виконкомом

Новини Черкаси

 Сьогодні під час сесії Черкаської міської ради після рішення про розпуск виконкому міський голова Анатолій Бондаренко таки спробував ”пропихнути” у голосування рішення про міський бюджет на 2018 рік без попереднього погодження проекту виконавчим комітетом ЧМР.

фото сайту infomist.ck.ua

Втім депутати не підтримали таке рішення, очільники чотирьох фракцій з трибуни оголосили, що не будуть брати участі у незаконному, на їх думку, голосуванні.

В результаті рішення не було ухвалене, ”за” проголосували лише 17 депутатів.

” Фракція ВО Свобода не вбачає доцільності у цьому голосуванні. Допомагати міському голові ухвалювати це рішення ми не будемо”,- повідомив Ярослав Нищик.

Таку думку підтвердив і Руслан Зоря:

“Мені соромно перед людьми, які сидять в залі, пенсіонерами, рішень незаконних ми підтримувати не будемо, тож депутатська група Громадянська позиція сьогодні участі у голосуванні бюджету міста брати не буде”.

За словами ж депутата Олександра Згіблова, Анатолій Бондаренко завжди закликав депутатів підтримувати закон, а сьогодні своїм рішенням хоче його порушити.

” В Бюджетному кодексі України ст.76 написано, що рішення про місцевий бюджет схвалюється місцевою державною адміністрацією чи виконавчим органом відповідної місцевої ради. В зв’язку з цим фракція Вільних демократів у цьому голосуванні участі брати не буде. Я завжди буду виступати тільки за законні рішення, а не популізм”,- оголосив Олександр Згіблов.

Відмовився брати участь у голосуванні і Костянтин Чернецький, зауваживши, що фракція БПП Солідарність також не братиме участі в голосуванні, бо воно не є легітимним і коректним.

Такі рішення спробував було заперечити депутат Павло Карась, цитуючи закон “Про місцеве самоврядування” і його повноваження, втім Олександр Згіблов знову ж таки акцентував увагу, що і закон “Про місцеве самоврядування” щодо рішень про міський бюджет регламентує керуватися саме Бюджетним кодексом України. Свою думку він підтвердив цитатою із законодавства.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.