Чому саме Радуцький?

Новини Черкаси

рад21 вересня відбулося засіданні Ради Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Для багатьох черкасців до останнього моменту основною інтригою залишалося ім’я кандидата, якому політична сила Президента України довірить представляти її на виборах міського голови Черкас. Зважаючи на неправдиву, відверто маніпулятивну інформацію, поширену в соціальних та інформаційних мережах командою «вічного мера» Сергія Одарича та його «молодої команди», люди не могли повірити, що Петро Порошенко ось так просто здав Черкаси.

Усі сумніви та маніпуляції Одарича розвіяла Рада Черкаського БПП. Кандидатом на посаду міського голови та першим номером списку партії до міської ради одноголосно було затверджено секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького.

На думку експертів, команда Президента зупинила свій вибір на кандидатурі Олександра Романовича не випадково. Тим паче, що за нинішніх умов влада не має права на помилку, а ключові рішення приймаються виключно на основі ґрунтовного аналізу.

Черкаси добре знають Олександра Радуцького. За роки його роботи директором КП «Дирекція парків» люди наочно переконалися у ефективності Олександра Романовича та його спроможності працювати на результат. Кожен з нас погодиться, що зелені зони Черкас до Радуцького і після Радуцького – це небо і земля. Тому одним з головних факторів, який говорить на користь діючого секретаря міськради є його господарницький хист. Погодьтесь, Черкасам давно не вистачає господарника, управлінця, здатного працювати, а не розповідати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БПП відкрила списки кандидатів до Черкаської міської ради

Іншим, проте не менш важливим фактором Радуцького є його робота на посаді секретаря міської ради. Завдяки своїм вмінням, Олександр Романович зміг об’єднати депутатський корпус в інтересах Черкас, хоча і проти особистих інтересів мера. Та для людей і не важливі ті інтереси міського голови, коли вони йдуть повністю всупереч потребам громади.

Поспілкувавшись з черкасцями на вулицях нашого міста, автор цих рядків може зробити висновок, що на сьогодні Олександр Радуцький – найбільша небезпека для мера Одарича. Як зазначають люди, якщо він є небезпекою для Одарича, значить він наш друг. Чому так? Напевно, тому що люди втомилися від грандіозних прожектів Сергія Олеговича, його промовистих виступів, які розчиняються, наче туман на сході сонця. Людям хочеться конкретики та дій, щоденної роботи та результату. І саме за це більшість мешканців Черкас сьогодні готові підтримувати Олександра Радуцького.

Також треба зважати на той факт, що Радуцький є кандидатом від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Це означає, що після своєї перемоги Олександр Романович зможе вирішувати проблеми Черкас не тільки на місцевому рівні, але й сміливо їхати до Києва та добиватися потрібних черкасцям рішень від центральної влади. Така ситуація, в свою чергу, свідчить про те, що вже до кінця поточного року, дорожня карта проблем Черкас, може лягти на стіл високих київських чинів. Знаючи характер та наполегливість Радуцького, можемо прогнозувати, що та карта не тільки ляже на стіл, але й буде взята до рук та уваги вищого керівництва держави.

Сьогодні більшість опонентів Олександра Радуцького намагаються задавати свій порядок денний, питаючи у людей, а чому ж саме Радуцький? Проте, після усіх подій, які переживає Україна, після Революції, кризи, початку російської агресії, у черкасців вже не має сумнівів. І більшість з них думають, що саме Радуцький – це та єдина, здорова альтернатива свавіллю минулих років, яка працюватиме та житиме Черкасами, не забуваючи ані людей, ані місто, ані свого прямого обов’язку.

Петро Стельмах, журналіст.    

Розповісти друзям

9 коментарів до “Чому саме Радуцький?

 1. 1

  0

  Ой боже как же у нас красиво умеют рассказать да прям самый честный человек в Черкассах) Ставленник бандитов больше про него ничего сказать не могу)

  1. 0

   1

   А как по мне нормальный человек, хозяйственный и ответственный если что-то по обещал то сделал… этого я не могу сказать про нынешнего мера города… за 8 лет он не может решить вопрос со двором в котором я живу….. Бандит? вот в фейсбуке читаю и в прошлые выборы изучила вопрос, что судимость была только и за того, что заступился за девушку, что подтверждает характер настоящего мужчины

   1. 1

    0

    Лена вы не замечаете тенденцию что все они перед тем как получить что хотят делают все хорошее и так далее) А по поводу бандита я не сказал что он бандит я сказал что поставили его туда сами бандиты) И поверьте мне я это знаю не от бабушек со двора многое знаю о его деяниях и того же Одарича их по сути ничего не отличает))

    1. 0

     0

     От Одарича отличает многое- человек может организовать людей, решать глобальные вопросы (парки или же гор.совет); у него есть высшее образование; Одарич – же чем таким может похвалиться? 9 лет не может создать конструктива уже в 3 созывах гор.совета

     1. 0

      0

      Согласен Радуцкий за последнее время сделал не мало) но опять же Петя Порох тоже говорил что АТО минуты должно идти перед выборами в президенты) Это личное дело каждого я знаю ситуации из внутри и то что когда человек получит желаемый пост примерно через годик все кардинально изменится)

 2. 0

  0

  Реально за останній рік зроблено багато корисного. Особливо це стосується ремонту садочків і шкіл. Суттєві кошти. Конструктивна робота більшості депутатів під керівництвом Радуцького.

 3. 0

  0

  ООООО троли Одарича уже и сюда добрались, ну что не дадим им балаболить….

 4. 0

  0

  Сподіваємось, що конструктивна праця на місто триватиме і далі. Цей рік багато зроблено без участі балакучих демократів . Ремонти шкіл та садочків – в сумі фінансування рекорд за багато років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.