Чому російський бізнесмен керує стратегічним державним підприємством України?

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Таке питання поставив перед керівництвом парламенту народний депутат від 197-го округу Черкащини Владислав Голуб, під час останнього пленарного засідання Верховної Ради України.

Пропонуємо ознайомитися зі стенограмою виступу обранця:

Шановні колеги! В цей понеділок відбулася достатньо знакова подія: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оголосило конкурс на заміщення посад директорів чотирьох державних підприємств. Одним з таких підприємств є українське стратегічне підприємство “Укрхімтрансаміак”. Це підприємство є стратегічне не тільки з точки зору економічного розвитку нашої держави, але з точки зору і національної безпеки. В управлінні цього підприємства знаходиться магістральна труба по транспортуванню аміаку до “Одеського припортового заводу”. У разі якоїсь аварійної ситуації на цьому підприємстві життя та безпека, щонайменше мешканців п’яти областей, стане під загрозою.

Читайте також: Владислав Голуб вимагає покарати черкаських корупціонерів

Саме тому критично важливо, щоб керівником цього підприємства стала фахова людина, яка забезпечить економічний розвиток галузі, а також не перетворить це підприємство в корупційну меку для збагачення можновладців, а також власного збагачення, як це було в часи Януковича. Це також має бути та людина, яка буде відповідати і за національну безпеку України.

Чому я про це кажу зараз? Тому що шляхом бюрократичних маніпуляцій наразі виконуючим обов’язки директора цього підприємства є російський бізнесмен Полозов Віктор. Це людина є власником бізнесу в крані-агресорі, Російській Федерації, сплачує там податки і, таким чином фактично фінансуючи російську армію, яка стоїть на сході України, вбиваючи наших хлопців.

На підтвердження моїх слів хочу продемонструвати витяг з реєстру цінних паперів у Російській Федерації, де в розділі “Афельовані особи” в одному із його підприємств вказано місце проживання та реєстрації цієї людини. От я показую, станом на кінець 2015 року й далі мовою оригіналу: “Место нахождение юридического лица или место жительства физического лица указывается только с согласия физического лица”. Тобто ця людина надала згоду на розкриття такої інформації є: Росія, Смоленська область, город Поченок – мовою оригіналу.

На додаток до цього всього я хочу додати, що ця особа зараз є депутатом Черкаської обласної ради. Маючи таких людей в управлінні державних підприємств, я глибоко переконаний, що Путіну не потрібно навіть армії на сході України, не потрібно фінансувати терористів, яких він фінансує, а його агенти і так зроблять все для того, щоб підірвати нашу державу зсередини.

Тому я закликаю і вас, шановні колеги народні депутати, і Уряд України, Прем’єр-міністра Гройсмана, і Першого віце-прем’єра пана Кубіва, який відповідає за призначення, Номінаційний комітет, громадський сектор забезпечити прозорість конкурсу на призначення директора цього підприємства і не допустити до керівництва підприємства “Укрхімтранаміак” людей, які будуть ставити під загрозу нашу державу. Дякую щиро.

Розповісти друзям

3 коментарів до “Чому російський бізнесмен керує стратегічним державним підприємством України?

  1. 2

    1

    Все правильно сказав !!!!! Гнати сеператюг до путіна в колекцію …

  2. 2

    1

    А може варто одразу Полозова за грати ? а він сам втече кудись в рашку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.