Члени команди БПП – “у Порошенка є важливіші справи ніж Одарич”

Новини Черкаси

Нинішні представники на місцевих виборах команди Порошенка Олександр Радуцький та Микола Мирза не сприймають критику міського голови Сергія Одарича на адресу черкаського списку БПП.

12002929_742207885884573_4867902122101534582_n

Нагадаємо, що Одарич раніше повідомляв про пропозицію, яка надійшла до нього від Президента, щодо спільного списку ПВД і БПП. Проте згодом Сергій Одарич повідомив, що відмовляється об’єднуватися на виборах з Блоком Порошенка. Мовляв, там «вельми сумнівні особи».

– Я навіть не хочу на цю тему спілкуватися, – каже Олександр Радуцький. – Моє завдання – навести порядок у місті. Цим я і займаюся. І звертаю увагу на те, що ми формували і приймали бюджет розвитку вперше без міського голови, а депутатським корпусом разом з департаментом. Ми пам’ятаємо, як Черкаська міська рада подолала вето міського голови на проект Програми соціально-економічного розвитку. Згодом ми все рівно прийняли бюджет розвитку і стали робити капітальні ремонти шкіл, садочків, закладів охорони здоров’я. Ось чим ми насправді займаємося і надалі житимемо Черкасами. А коментувати оці заяви Одарича щодо сумнівних осіб у списку «з кримінальним минулим»… Та він сам можна сказати, що судимий, бо звільняв людей з міськради незаконною, і про його судову тяганину з цього питання усім відомо.

Микола Мирза доповнює Радуцького, зазначаючи, що всі хороші для Одарича, поки є його друзями.

– Я з Сергієм Олеговичем був багато років разом, підтримував його і казав, що він має бути міським головою. Поки я був з ним разом, то був прекрасною, порядною і чесною людиною. Таким був і Олександр Радуцький. Тільки-но наші погляди розійшлися, як він нас всіх записав у злочинці, – дивується Микола Мирза. – Як можна називати членів команди БПП екс-регіоналами чи злочинцями? У нас, наприклад, є Олег Скалько, який пройшов майдан, є люди, які пройшли війну. Я є засновником групи «Патріот», яка займається звільненням військовополонених.

Мирза заявляє, що насправді багато людей відмовилися балотуватися від Вільних демократів. Тож Одарич бере як не підлеглих, то тих, хто працює на підприємствах, які мають до нього стосунок.

– А тепер він ще й розповідає, нібито йому дзвонив сам Президент, щоб домовитися щодо виборів. Та я не вірю цьому. У Президента що, більше справ немає? Крім того, вони вже намагалися співпрацювати на минулих виборах, але з цього нічого не вийшло. Тоді попри домовленість 50 на 50, від ПВД до міськради зайшло 13 депутатів, а від БПП лише 4… То чи варто Порошенку наступати на ті самі граблі? Щодо заяв Одарича, коли він став говорити, що відмовився від об’єднання з БПП, – це просто піар. Насправді ж на сьогодні він абсолютно самоусунувся від роботи, від розвитку міста. Та ми бачимо, що і без нього все в місті вдається, дороги і школи ремонтуються, – зауважив Микола Мирза.

За матеріалом сайту Прочерк

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.