“Черкасиводоканал” запрошує черкащан обговорити нові тарифи

Новини Черкаси

Через зміну тарифів з очистки стічних вод міста у КП “Черкасиводоканал” вирішили провести обговорення нових тарифів. Сама потреба у зміні тарифу виникла зокрема у зв’язку зі зміною тарифів на очистку стічних вод (централізованого водовідведення), яка здійснюється ПАТ «АЗОТ» м. Черкаси. 

Процедура відкритого обговорення призначена щодо  проектів  постанов  НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення  та  «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення   (з використанням внутрішньобудинкових систем) на  2018  рік  відбудеться  06 лютого 2018 року  о 16:00  в  приміщенні  актового  залу підприємства  за  адресою: м. Черкаси, вул.  Гетьмана Сагайдачного,  12 (4-й поверх) .

Пропозиції та зауваження до вказаних вище проектів постанов приймаються до 26 січня 2018 рокув письмовому вигляді за адресою: м. Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 та в електронному вигляді на адресу електронної пошти: water2@uc>h.net.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.