Черкасиводоканал просить одержувачів пільг та субсидій вчасно передавати показники

Новини Черкаси Субсидії Черкаси

У КП “Черкасиводоканал” інформують про зміни в частині надання пільг та субсидій містянам. Це викликано  набранням чинності Порядку «Проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 8-1 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року № 256, та взаємодії учасників таких розрахунків» затвердженого наказом Міністерства фінансів України №1 від 04.01.2018 р.

З 01.01.2018 р. перерахування коштів субвенцій на відшкодування пільг та субсидій здійснюється в межах фактичних обсягів споживання послуг, але не більше обсягу, призначеного за нормативами.

У звязку з чим звертають увагу споживачів послуг – мешканців міста Черкаси, що мають пільги, субсидії та проводять розрахунки за послуги централізованого водопостачання і водовідведення за показниками приладів обліку, що відшкодування проводитимуться тільки за фактично спожиту воду.

Якщо споживач не надав показники лічильників і, відповідно, у звітному місяці не було нарахувань, за цей період відшкодування пільг та субсидій не буде. В подальшому проведення перерахунку у зв’язку з відсутністю об’ємів споживання послуг не передбачено.

Слід наголосити, що споживачі мають надавати фактичні показники лічильників вчасно – щомісяця із 20 до 30 (31) числа станом на останній день місяця. Зробити це можна як телефонами, які вказані у кожній квитанції, так і через мережу Інтернет на сайті.

Дотримуючись термінів подачі показників лічильників, споживачі зможуть отримати квитанції на оплату з правильними нарахуваннями та вчасно скористатися своїми пільгами.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.