Черкасиводоканал попереджає про можливий перехід на постачання води за графіком

Новини Черкаси

Про це інформує КП «Черкасиводоканал». яке попереджає містян про можливий перехід на обмежений режим подачі води. В такому випадку постачання води здійснюватиметься за графіком.

12814705_962651653784044_7014877039953572019_n

У разі переходу на новий режим водопостачання водоканалівці обіцяють попередньо повідомити про це.

“Джерелом водопостачання м. Черкаси є річка Дніпро. Сьогодні наближається повінь, в результаті якої різко погіршується якість води в річці.
Звісно, чим гірша якість річкової води, тим більше реагентів (коагулянтів, флокулянтів, хлору) необхідно КП «Черкасиводоканал» для доведення її до якості, яка відповідала би всім вимогам ДСанПІНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».
Запаси реагентів зменшуються, а в результаті блокування рахунків поповнювати їх підприємство немає фінансової можливості.
Нагадуємо, що ми змушені будемо перейти на подачу води на місто за графіком.” – інформуть в прес-службі підприємства.

Довідково. Незважаючи на те, що керівництво ПАТ «АЗОТ» добре відомо про складний фінансовий стан підприємства, кредитори вирішили вжити жорстких заходів і не шукати шляхів до компромісу.
За допомогою державних коштів КП «Черкасиводоканал» мав змогу сплачувати борг частинами.
Так, граничний термін дії наказів господарського суду про примусове стягнення боргу на суму 11,8 млн. грн. закінчується у червні 2016 року. Але керівництво ПАТ «АЗОТ» хоче відразу і в повній мірі повернути всі кошти, залишивши місто без води.
Таким чином, майже 250 тис. мешканців обласного центру стали заручниками ситуації. 

При цьому державний борг по різниці в тарифах перед КП «Черкасиводоканал» складає 63 млн. грн.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.