Черкасиобленерго: У Черкаській області без світла залишаються три населені пункти

Новини Черкаської області

Станом на 14-ту годину 25 січня у області без світла залишаються три населені пункти. Знеструмлені 1 лінія 10 кВ та 12 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ. Електропостачання області відновлює 41 бригада, 207 працівників та 52 одиниці техніки ПАТ «Черкасиобленерго».

– Складності у ліквідаціїї наслідків негоди виникали через падіння дерев, нависання гілля на лінії електропередач, – зазначає директор Смілянського району електричних мереж Юрій Барішок. – А також через велику товщу снігового покриву – 40-50 сантиметрів, техніці та працівникам було складно діставатися до місць аварій.

Нагадаємо, снігопад найбільше лиха наробив у Смілянському, Черкаському та Золотоніському районах. Працівникам Черкаського районного РЕМу допомагали бригади з Чорнобаїівського, Монастарищенського, Чигиринського, Черкаського міського та Тальнівського РЕМів. Смілянським енергетикам на допомогу виїхали бригади Чигиринського, Кам’янського, Смілянського міського, Шполянського, Лисянського, Маньківського РЕМів, катеринопільські енергетики мережі відновлюють разом із уманськими колегами. Наслідки стихій – проблеми, з якими можна упоратися лише гуртом.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.