Черкаси отримали бюджет на 2019 рік

Новини Черкаси

Сьогодні у Черкасах депутати зібралися на пленарне засідання, у залі зареєстровано 34 міські обранці. 
Вже є перші результати – ухвалено головний фінансовий  документ 2019 року.

В ході обговорення було враховано пропозиції по оплаті праці КСН, скорочення видатків на утримання апарату чиновників, надання підтримки КП “Черкасиелектроранс”, підтримка військовому комісаріату.

В той же час головна фінансистка Черкас Наталія Джуган наголосила на тому, що ще 3 тижні місто житиме за схемою 1/12 торішнього бюджету. Це пов’язано з необхідністю проведення всіх фінансових процедур.

За бюджет в цілому проголосували 34 обранці. Міський голова, секретар та інші депутати-посадовці заявили про конфлікт інтересів.

Подробиці ухвалення рішення читайте в статті Понад 30 депутатів беруть участь у “бюджетній” сесії міської ради Черкас.

За результатами розгляду проекту рішення бюджетною комісією депутати підтримали збільшення дохідної частини на 72 мільйони гривень. Усе це за рахунок податку на доходи з фізичних осіб, акцизного податку, плати за землю та єдиного податку.

 – Поки прийнятий бюджет не містить капітальних видатків, окрім проектів у межах громадського бюджету, – розповідає директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган. – Цей документ пройшов публічні обговорення з громадою та в усіх депутатських комісіях. Ми збільшили заробітну плату працівникам КСНів, передбачили в повному обсязі видатки на фінансову підтримку КП “ЧЕЛУАШ”.

Також міські обранці спрямували 1,5 млн грн на молодіжне кредитування. Ці кошти перерозподілили за рахунок економії на виплату заробітної плати апарату ради.

Розповісти друзям
  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.