Черкаси вшанували Кузьму Скрябіна (фото, відео)

Новини Черкаси

Концерт в пам’ять про видатного українського музиканта Андрія Кузьменка провели у Черкасах. Захід організували небайдужі представники активної молоді Черкас. На заході звучали композиції відомого Кузьми, їх виконували всі, хто був присутній на концерті.

ac4797a247b9f4131c126b21e74b84cc

Одна із організаторів концерту 17-річна Альона Сметанюк, яка ще навчається в школі, крім виконання кількох відомих пісень, також взяла на себе чимало організаційної роботи. Зверталась у міськраду за дозволом на проведення заходу, шукала апаратуру та музикантів.

– Люди радо відгукувались, – говорить Альона. – Усі поважають Кузьму, а тому проблем із бажаючими виступити не було. Дуже вдячна волонтерам, які допомогли із апаратурою, всім хто долучився до заходу.

Результатом роботи Альона задоволена. На радість усім школярка виконала відомі у виконанні Кузьми соромітські коломийки. Говорить, що й очікувала побачити на концерті багато людей.

7abcb46163327fb3c2de127e5f59c40b

– Людей зібралось багато і це радує, значить це людям потрібно. У мене була така удача в житті знати Андрія особисто. Для мене він багато значить. А тому, я не пробачу собі, якщо його забудуть і не згадуватимуть подібними концертами та іншими акціями.

Активна школярка Альона має на меті і надалі прославляти Кузьму. Зараз вона є адміністратором черкаського пабліку фан-руху Кузьми Скрябіна у соціальній мережі. Також, разом з іншими активістами ініціюють перейменування однієї із вулиць Черкас ім’ям музиканта. А навесні прагнуть запросити родину Андрія Кузьменка і створити графіті на пірсі.

Про це інформує публікація сайту Прочерк

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.